Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik? Éjszakai pánikroh...

Mi történik? Éjszakai pánikroham lehet?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve kezdődött a páromnál. Eleinte kisebb megébredései voltak éjszaka, felkelt, kapálózott, beszélt pánikolva. Egyetlen egyszer értettem, hogy mit, ami pedig az volt, hogy “bogarak másznak rajtam.” Hónapról, hónapra durvult. Odáig, hogy ma éjszaka arra keltem, hogy az ágyba guggol felettem kiabál, és próbál beletolni az ágyba. Elkezdtem kiabálni, hogy kelljen fel, nagyon nehezen felkelt. Én sokkos állapotban, félóráig sírtam, üvöltöttem, alig kaptam levegőt. Párom végig próbált nyugtatni. Ezután meséltem el mi történt. Nem emlékezett semmire, nagyjából megint azt mondta, hogy ő próbált engem elhúzni, mert azt érezte mászik rajta valami.

Elnézést a megfogalmazásért, hogy kicsit kuszák a leírtak, de jelenleg is félsokkos állapotban vagyok.



ma 02:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Megszállta a démon inkább. Csak még nincs annyira mélyen bele ékelődve, így néha tudatához tér a férjed. Ne mutass felé félelmet mert abból táplálkozik.


A legegyszerűbb, ha azonnal lelépsz és majd holnap valakivel vissza mész a cuccaidért.

ma 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogyaszt alkoholt vagy valamilyen gyogyszert a parod jelentos mennyisegben?
ma 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jpeacefuler ***** válasza:
Nem itt kellene kérdezősködni, hanem egy orvosnál.
ma 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Állítsd be a kamerát,hogy felvedd,és is láthatja.


Egyébként valamelyik drognak is vannak hasonló hatásai,amikor megy ki a szervezetből.

ma 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!