Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki kigyógyult...

Van itt olyan aki kigyógyult a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok pánikbeteg és van egy 3 hetes kislányom akit szoptatok ezért nem szedhetem azt a gyógyszert amit eddig szedtem.Az az igazság hogy nem is akarok életem végéig gyógyszert szedni most homeopátiás gyógyszert szedek de nem nagyon használ. Ki lehet ebből valaha gyógyulni vagy próbáljak meg vele együtt élni. Kérlek segítsetek.
2010. nov. 3. 19:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves 23:45-ös!Igen szinte végig szedtem a gyógyszert és nem is volt semmi gondom amíg szedtem. Most hogy abba hagytam most kezd megint előjönni. Gyógyszer mellett semmi bajom nem volt ez is azt mutatja hogy ezek a gyógyszerek nem segítenek csak eltompítják a pánikérzetet de nem adom fel soha és küzdök ellene mert van kiért küzdenem. Van egy szerető férjem és egy három hetes csodálatos kislányunk viszonylag szépen éldegélünk nincs semmi problémánk és pont ezért nem értem hogy miért jött ki megint.Ha tudsz valami gyógymódot nagyon szívesen kipróbálom.
2010. nov. 4. 09:40
 12/12 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanígy vagyok, cipralxet és frontint szedtem, tökéletesen voltam, majd abbahagytam az orvos javaslatára, majd 1-2 év múlva estem vissza. nem tudom van e végleges gyógyulás, olvass utána, sajnos sokan visszaesnek, talán nekünk örökre kell szedni ezeket a gyógyszereket, mondjuk engem már az se érdekel, csak legyek jól. Próbáltam kineziológiát, nem használt semmit, nekünk a szerotonin szintünkkel van baj, arra a gyógyszer a jó, de úgy néz ki, nem gyógyít véglegesen, és nekem is pont akkor újult ki, amikor a magánéletem tökéletes, eljegyzés, lakás, állatok...tehát szerintem ezektől a homeopátiás dolgoktól ne várj semmi semmi jót, drágák és én rosszabbul lettem, mivel kezeletlen volt a betegségem, aztán bevettem a gyógyszert és használt, a bach cseppeket meg csepegtettem roham közben, de semmi hatás!!!!
2010. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!