Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kigyógyult valaki már a...

Kigyógyult valaki már a pánikbetegségből? Érdekelne hogy mit tett, hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 18:40
 1/2 anonim válasza:
ASszem én büszkén állithatom, hogy nekem sikerült. hosszu évek mentek rá. vázlataiban: rendszeres evés: 3-4 óránként, mivel vércukor ingadozás, éhezés simán válthat ki p.rohamot, sok folyadék -viz, 8 óra és 45 perc alvás -kimerültség kinyir..no stressz, no gyógyszer, és nálam sanszos volt a candidiasis, tehát éln lenyomtam egy candida diétát, és azóta bizonyos élelmiszereket is kerülök...a történet lelki folyamatai hosszabb történet, de a fentiekkel szinkrobban lehet boncolgatni a lelki séróléseket, amiket az ember ügyesen elfojt, de azok bizonyos helyzetekben szorongást okoznak. nekem pl. sokat segitett a futás, aztán a bringázás.meg a pozitiv önmegerősités :)
2009. szept. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem sikerült ! még nem teljesen de már biztosra mondhatom hogy kimerek menni egyedül az utcára,bárhova.Letudom gyöznni ha elöjön. A legföbb gondom az ájulás voolt !Nem mertem egyedül lenni nehogy elájuljak vagy valami is történjen :S Elöszöris a megoldást az ételben találtam mindig volt nálam kaja,és víz ha ugy éreztem rosszul lennék.Szerencsére a barátom melletem volt és igazából ö segitett nekem! Eltudta feledtetni velem azokat a dolgokat amiket csak " bebeszéltem magamnak ".Nem mentem el orvoshoz se pszichologushoz,már az étel sem kellet mindig,de vizet még mostis állandóan hordok magammal!Kersess valami elfoglaltságot magadnak ,kösd le magad akár mivel,és ne gondolj rá!Én rájöttem hogy tényleg csak magamon tudok segiteni hogy meg gyógyuljak.EZ FONTOS!!!Üdv
2009. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!