Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kigyógyult már valaki a...

Kigyógyult már valaki a pánikbetegségből? Van ilyen egyáltalán? Hogyan sikerült mert lassan megőrülök.

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ki nem gyógyultam, de komoly változáson mentem keresztül. Egy időben nem mertem kilépni az utcára se, volt hogy hetekig egy 4x4-es szobában töltöttem a napjaimat. Most teljes értékűnek érzem magam. Gyermekeim vannak, beutaztam a fél világot, ezer dolog foglalkoztat. Persze néha van rohamom, de olyan semmitmondó, hogy még gyógyszert sem szedek rá. Inkább szorongás maradt, de azt is nagyon jól kezelem.
2010. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Hatalmas akaraterővel,4 óra a pszichológusnál,és azt mondhatom,hogy tudom kezelni,ha rohamom van.De nem akarom elszólni sem-)Csernus sokat segíthet.Mármint a könyvei,nem muszáj hozzá járni.
2010. jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok. Három éve kezdődött. Eleinte azt sem tudtam mi a fene van velem. Egyik este ültem a fotelban és néztem a tévét, majd elkezdett zsibbadni kezem, lábam, nem tudtam beszélni. Egyedül voltam otthon. De még a szomszédba sem tudtam átmenni segítségéért, csak egyfolytában azt hajtogattam hogy meghalok!! Majd hirtelen előkaptam a telefont, annyi lélekjelenlétem még volt hogy a szomszédnak annyit mondtam azonnal jöjjön. Jött a vérnyomásmérővel, de nem tudta megmérni. Az ügyeletes kocsi fél óra múlva jött ki, addig meg szenvedtem. Soha nem felejtem el. Azután tünetmentes voltam egy évig. Majd ahogy egyre több gond nehezedett rám már naponta jelentkezett a pánikroham, kiugró vérnyomás, szédülés, halálfélelem, nem mertem otthonról kimozdulni. És tavaly elmentem pszichiáterhez. Kaptam gyógyszert,az első három hétben aludtam tőle minta bunda, de egyszer csak azt vettem észre jobban vagyok. Van életkedvem, elmertem indulni otthonról. Megújult a világ körülöttem.Szerettem élni, és azóta is szeretek. Továbbra is szedem a gyógyszert, nem azt mondom minden virágos, de ahhoz képest amit pokolnak lehet nevezni, most inkább virágos rétnek titulálnám.
2010. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Én három éve lettem pánikbeteg, borzalmas volt. Mostanra már úgy ahogy helyrejöttem (egy teljes éven keresztül jártam mágnesterápiára). Viszont még mindig maradtak ilyen "megmagyarázhatatlan félelmeim", például egy hosszabb út, mondjuk egy másik országba való nyaralás sosem megy zökkenőmentesen. Rohamaim már nincsenek szerencsére :)
2010. jan. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az hogy ellehessen felejteni ezt az egészet az hogyan sikerülhet?Mert nekem nem igazán megy.Az a legnagyobb bajom hogy egyedül nem merek elenni sehova,csak kísérettel.
2010. jan. 15. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
A kísérő a pánikbetegséget fenntartja, mert elhiszed, hogy nélküle nem menne. Menj el dokihoz, pszichológushoz és ez a betegség GYÓGYÍTHATÓ, nekem is voltak, vannak pánikrohamaim, de nagyon jól tudom most már gyógyszer nélkül is kezelni. Szóval irány a doki, de csak ha tényleg akarod és nem így akarod leélni az életed.
2010. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Járok pszihlógushoz régóta,de nem nagy sikerrel ezek szerint.Egyáltalán ne szeretném leélni így az életemet.
2010. jan. 16. 08:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sem pszichológus sem gyógyszer nem segít, legalább is ezt vágom le.Akkor itt más a dolog kiindítója,Alternatív gyógyítással foglalkozom, és tapasztalatom az hogy az un:pánikbetegség elindítója minden esetben emberhez kapcsolódó halott ember szelleme.ne ijedj meg,megoldható nagyon sok eset van már mögöttem.Ha érdekel nagyon szívesen segítek. Kérlek nézd meg Táltos online-szellemvilág-szellemelengedés(itt emberek mondják el a tapasztalataikat)ha tájékozódtál keress meg,és kérésedre szívesen adok telefonszámot, amin elmondok mindent.
2010. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!