Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin függők!Gondolkoztatok...

Frontin függők!Gondolkoztatok már azon,hogy milyen lenne nélküle az élet? mióta vagytok függők?

Figyelt kérdés

volt már olyan,hogy nem volt nálatok frontin amikor be kellett volna venni,de nem volt nálatok?mit éteztetek akkor?

milyennek lát a környezetetek és ti saját magatokat függőként?



ma 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:

5 évig nagyon komolyan függtem tőle. Akkor a megvonás nagyon kemény volt, párszor a kórházban (mentális betegségek) könyörögnöm kellett, hogy adjanak. Nem érdekelte őket, hogy valaki felírta nekem, ők nem.. úgyhogy párszor nagyon megszívtam a következetlenségeiket. Igazából jó volt frontinnal élni, mármint jó emlék és érzés volt, de semmivel nem lett rosszabb nélküle. Annyi, hogy mostmár nem egyértelmű egy random fejfájás oka, nem lehet mindent a megvonásra fogni. Illetve én továbbra is szedek nyugtatókat, gyógynövény tabletták és kapszulák, gyakorlatilag tízezreket áldozok erre havonta. Így könnyebb, a leghasznosabb nekem a gaba és az orbáncfű együtt.


Üdv, bipoláris + bpd

23

ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!