Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontinról leszokás?

Frontinról leszokás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pánikbetegséggel küzdök 10 éve.

Egyszer már kb 3-4 éve sikerült egyik pillanatról a másikra leszokni a frontinról de most megint 2 hete szedem a 0,25-t

Van hogyha rosszabb egy egészet de inkább csak egy felet.

Kinek milyen tapasztalata van leszokást illetően??

Most úgy érzem, hogy nem kéne de mégis félek, hogyha nem veszem be rosszul leszek.

Az elmúlt két napban megint csak egy felet kellett be vennem.

Vélemények? Esetleg tapasztalatok?



szept. 13. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam elég hamar kialakult a függőség, és ezt csak akkor tudtam meg, mikor egyik napról a másikra nem szedtem.

A tapasztalatom az, hogy miközben a gyógyszert elhagyod az kevés,mert a gyógyszer csak tüneti kezelés. A probléma mélyen van, valamit nem dolgoztál fel, trauma stb. Ezen neked kell dolgozni, akár pszichológus segítségével. Nekem így sikerült.

Nincs szükségem rá, és nincs a beteges szorongas sem.

szept. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak ilyen rövid ideje és ilyen kis mennyiségben szeded, nem lesz semmi bajod a hirtelen abbahagyástól. Esetleg, ha nagyon félsz, pár napig szedjél egy negyedet!
szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!