Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hangulatingadozás miatti...

Hangulatingadozás miatti extrém düh érzésre, ami nem hagy aludni valamilyen instant megoldás? Módszer? Esetleg nyugtató?(amit szedek nem segít már)

Figyelt kérdés

Akkor szoktam így érezni amikor megjön, mióta frontint szedek, de most még nem tartok ott és mégis jön a dühroham.

Egyfolytában játszódnak le újra a fejemben régi veszekedések, hogy mit kellett volna mondanom, az anyám amiket tett ellenem(érzéketlen nárci jellem, rajtam vezeti le a sok szart ami történt vele és röhög a betegségemen), fogdosások, iskolai bántalmazás.

Amióta szedem a frontint elkezdtem midnenkinek anonim e-maileket, üzeneteket küldeni, de már kb mindekinek küldtem és az sem segít.

Egész éjjel nem aludtam, most próbálok, de nem megy kettőkor sem.

Már bevettem 3 frontint, de nem segít.

Azt hozzáteszem hogy nagyon viharos családból származom és olvastam a neten hogy az ilyen embereknek az egész életük ilyen lesz.


Most pl egy undorító nő van a fejemben aki rengeteget beszólt nekem pár éve a munkahelyen és már olyan gondoltaim vannak hogy…. Inkább nem írom le mert törlik.


Mit tegyek ez ellen?

Valamilyen praktika? Nagyon rosszul vagyok?

Egy erősebb gyógyszer esetleg?



szept. 4. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Köss bele egy kickbox edzésről kijövő 3-4 C csávóba! Gyors, hatékony, ingyenes.
szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!