Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felsőoktatásban a tanárszakoso...

Felsőoktatásban a tanárszakosok hány százaléka lehet pedofil?

Figyelt kérdés
Pontosabban szakok: bölcsöde- és óvodapedagógus, tanító, tanár. A kérdésem arra vonatkozik, hogy vajon hányan mennek eleve azért a szakra, mert beteg vágyaik vannak

szept. 16. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem az ott tanulóknak mind beteg vágyaik vannak, de szerintem nem pedofilok, hanem mazochisták, akik a szar rendszerrel szeretnék szopatni magukat.
szept. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
nem tudom mi szamit konkretan annak, mert felsooktatasban mar felnottek vannak, de azt tudom egyik biztonsagi meselte amikor korbe kellett jarni, majd mashova ment dolgozni ahova en is dolgoztam, hogy a BME-n belatott es hallotta amit kell. Hat, 13 biztos nem volt a csaj, bar ha 51 evesen tomkodsz egy 18 - 19 eves lanyt, haaat, hatareset. Plane ha szuz.
szept. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ugye te nem vagy teljesen normális?
szept. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem kevesebb, mint az átlag lakosság körében.

Függetlenítsük a dolgot a gyerekektől, hogy ne forduljon fel a gyomrunk. Ha átlagos egészséges felnőtt vagy és mondjuk az egyik kollégád valamelyik nap szokatlanul szexi stílusban állít be a melóhelyre, már annak is könnyen lesz valami látható jele, akár csak egy apró kis ledöbbenés vagy tudatalatti végigmérés futólag.

Ehhez képest képzelj el egy olyan munkahelyet, ami tele van számodra vonzó emberekkel. És nem csak ennyi, hanem rendszeresen testi kontaktusba is kell velük kerülnöd, sokuk érzelmileg is bizalmas és bensőséges módon áll hozzád, és rendkívül közvetlenek, nincsenek meg a felnőtt kapcsolatokban jellemző gátlások, valamint a testükkel kapcsolatos szeméremérzet. És egyúttal ha bárki a legapróbb jelét észreveszi rajtad annak, hogy tetszetősnek tartod a dolgot vagy izgalomba jöttél, jobb esetben csak a pályafutásodnak gatya, rosszabb esetben az egész életednek. Szerinted bárki, aki képes minimális mértékben mérlegelni a dolgokat, elmenne ilyen helyre dolgozni?

szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

4.: Szerintem meg több. A pedofilok kifejezetten keresték mindig is az olyan munkákat, ahol gyerekekkel kell foglalkozniuk. Régebben nem tudták, mennyi pedo van a tanárok közt, nem is szűrték rá a tanárjelölteket.

A válasz az, hogy nem tudjuk és nem is lehet felmérni. Sajnos a pszichológusok is tudják, nincs egzakt mérési módszer erre. A pedofil csak akkor bukik le, amikor az első bűncselekménye kiderül.

szept. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gabor49 ***** válasza:
23%
hagyjattok már ezt a pedofil dumát többségében 14 even felüliekkel kavarnak tehát eleve nem lehetnek pedofilok
szept. 17. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
igen gabor49, nincsenek pedofilok, a semmiert tuntettek kint es iteltek el nem pedofilokat hanem... nem tudom kiket. novak kati meg varga judit es a mai napig tarto hulyesegek is nem leteznek, csak.. vannak, lubognak, lebegnek, lubickolnak. gabor. ugye te most szivtal valamit hogy ilyet mondasz.
szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

"A pedofilok kifejezetten keresték mindig is az olyan munkákat, ahol gyerekekkel kell foglalkozniuk. Régebben nem tudták, mennyi pedo van a tanárok közt, nem is szűrték rá a tanárjelölteket."

Mert most tudod, mennyi van közöttük? Akkor linkelj egy forrást.

szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos nagyon sok tanár bukik le. Teljesen logikus, hogy miért megy egy pedofil erre a pályára.

Sokan azt hiszik, a pedofilok a papok közt a leggyakoribbak, de nagyon gyakran buknak le tanárok is.

Írtam is, hogy nem mérték még, hogy hány pedofil lehet a tanárok között, de minden olyan szakmánál, ahol gyerekek közelében lehet valaki, magasabb lehet a számuk. A papi pálya is lehet ilyen, a tanári is, de volt már olyan eset is külföldön, ahol egy gyermekorvos zaklatta sorozatosan a betegeit.

szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os: Attól, hogy az orvosi definíció szerint nem pedofilok, attól ez még súlyos visszaélés. A köznyelvben más a pedofil szó jelentése.

Másrészt egy 14 éves diák már rendelkezhet felnőttes testi jegyekkel, ha korán érő, de pszichésen még nem az. Iskolában a rábízott, tőle függő viszonyban lévő diákkal viszonyt létesíteni visszaélés, nem véletlenül bünteti a törvény. Még akkor is, ha a kamasz kezdeményezett.

szept. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!