Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emetofóbiára lehet szedni...

Emetofóbiára lehet szedni frontint?

Figyelt kérdés
Két gyermekem van, egyik ovis, másik sulis. Állandóan azon agyalok, mikor hozzák haza azt a vírust. Pszichiátrián jártam, ott az orvos fel írta nekem ezt, de azt mondta csak szükség esetén szedjem. Nekem mindennapos ez az félelem, szorongás. Most akkor mindennap szedjem, vagy csak akkor ha utol ér a baj amitől félek?
szept. 13. 13:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És azért emeletem ki, hogy 30 éves létemre, mert 14 évesen voltam 57 kg. Akkor valahogy úgy el halványult ez a fobia. Mivel pici korom óta van, de akkor úgy el tűnt. Most újra vissza jött, egy 10 éve kb.
szept. 13. 21:03
 12/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
Emetofóbia meg mit tudom én mi, jó, hogy nem már kitaláltok hajgörbüléstől való félelemre is valamit. Embereld már meg magad szülő létedre, a gyerekeknek miért kell állandóan ezt látni és nekik is félelemben élni? Nem kell ehhez semmilyen gyógyszer, csak gondolkodni kellene.
szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Próbálok gondolkodni, de egyszerűen nem megy! Én pontosan ugyanezt gondolom saját magamról, emiatt szörnyen rossz anyának is érzem magam. Pedig igyekszem jól nevelni őket.
szept. 13. 22:33
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyébként tetszik a "nyers" hozzáállás. Ha már itt vagy, tudnál valamit javasolni, hogy hogyan gondoljak erre, hogy gondolkodjak normálisan ezzel a témával kapcsolatban. Tudom hülyén hangzik, de lehet pont ez segít másképp látni az egészet! Legutóbb gyerekként hánytam, azóta nem, és én akkor nagyon rosszul éltem meg, ráadásul erre rá jön, a gyermekkori rossz emlékek, édes anyám rossz fel fogása stb. Mióta felnőtt vagyok másképp látok dolgokat, és igyekszem, hogy a gyerekeim ne éljék at ugyan azt amit én akkor. Szóval lehet csak az választ el, hogy valaki fel világosítson, és hogy magamon tapasztaljam felnőttként
szept. 13. 22:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!