Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért javasolta szakember is,...

Mért javasolta szakember is, hogy jöjjek ki külföldre amikor sokkal rosszabbul lettem?

Figyelt kérdés
Generalizált szorongásom és depresszióm van évek óta, járok pszchiátherhez, szedek gyógyszereket is. A munkahelyemen adódott egy lehetőség, hogy kijöjjek pár hónapra külföldre. Eleinte ozkodtam a dologtól, de mindenki ( az orvos is ) biztatott, hogy de, sokkal jobb lesz, kell a környezetváltozás, micsoda önbizalmam lesz majd, sokat fog segíteni stb. Belementem, 3 hete vagyok itt. Hát sokkal rosszabbul vagyok, szinte napi szinten pánikrohamaim vannak (ez eddig csak évi pár alkalom volt), szinte már rettegek az utcára menni-ezzel sem volt eddig gondom-muszáj, mert itt is dolgozom. Alig várom, hogy a lakásba érjek, ami egy 19 nm-es kis lyuk- ez is iszonyat nyomasztó kertes ház után-és a "fejemre húzzam a takarót". Ahol dolgozom, ott is csak egy hatalmas égés az egész. Nem szólnak be, de látni rajtuk, hogy totál hibbantnak néznek (Dánia). Legszívesebben hazamennék, de akkor az itthoni munkáltatómnak nagyon sok pénzt kéne visszafizetnem, amit nem tudok. Fogalmam sincs mit csináljak, decemberig kell itt lennem. Miért ajánlgatnak ilyen marhaságokat, még akkor is ha jót akarnak??? Legalább a szakembernek tudnia kéne, hogy inkább, ne mert nagy falat nekem, nem? Most is itt remegek a szobában mint a kocsonya, az előbb hagytam abba a beszélgetést Anyámmal, de neki nem akarom mondani, nehogy aggódjon, kamuzok, hogy persze minden szép és jó :( bocs, ha káoszos.

szept. 11. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
5ös. A "kedves 4es" vagyok. Voltak pánikrohamaim és kezdődő agorafóbiám is. Évekig jártam kezelésre, de soha nem okoltam mást a döntéseimért és a saját nyomoromért. Én tudtam a legtöbbet tenni magamért, nem mástól vártam a csodát. Erőt vettem magamon és csináltam mindent, amit kellett a lehető legjobban.
szept. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!