Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » T udtok Bp-n kényszerbetegségr...

T udtok Bp-n kényszerbetegségre (OCD) és alvásproblémàra szakosodott pszichológust/pszichiátert?

Figyelt kérdés
Neten próbáltam kutakodni, de rengeteg helyen nem is írják, h miben tudnak segíteni vagy, ahol írják ott nem kifejezetten említik ezt a két problémàt egyszerre.

aug. 20. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Pszichiáteri körben az alvásprobléma egy általános dolog, van rá egy-két antidepi oszt kész. Nekem egyik se vált be. Az OCD az amivel talán kevesebben foglalkoznak.
aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minden klinikai szakpszichológusnak értenie kell hozzá. Ha meg nem vállal, majd megmondja.
aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, ez klinikai szakpszicho.
aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
TB korhazban, szakrendeloben pszichiater. Nem kell ehhez mas. Ez egy mentalis betegseg, ezt meg pszichiater, nagyon ritkan neurologus kezeli.
aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! A klinikai szakpszichologus tud gyogyszert felirni, ha szukseges? Vagy azt csak a pszichiater?
aug. 20. 10:25
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
csak pszich.ter.
aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres és pszichoterápia együtt adja ki a legjobb eredményt, tehát két szakemberrel (kivéve ha a pszichiáter maga is pszichoterapeuta).
aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

nemtom miert lettem lekummantva egy pirossal 51%, de en korhazba jarok mint jarobeteg. Voltam fekvoben. oda jarok vissza. de van szakrendeles is.


Ne kummants engem

aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem én “kummantottalak” :/

Szuper lenne TB-re menni pszichologushoz/pszichiaterhez, de a hazidokim mondta, h oriasi a “varolista” es raadasul a halal f.szára kéne mennem, mert ugye csak oda mehetek, ahova lakcím alapján tartozom.

aug. 20. 12:35
 10/15 anonim ***** válasza:

Elhiszem nem engem kummantasz, szerintem a 81%-os csak poenbol de mindegy.


Az igaz TB az teli tobb helyen, de nem mind. Ha van tartozkodasid ami kozelebb van akkor oda utalhat a kornyeken, vagy barhova, ha valtasz haziorvost, de az is necces mert utalnak ezzel foglalkozni. Az eu olyan jo magyarorszagon... mindenki lusta, elfoglalt (tiramisuznak), lenezik a pacienst, fekvobeteget hulyenek nezik, felig maganozik igy valoban teli a varolista (nem egyszer kaptam mar rajta hogy "de arra figyeljen, hogy nagyjabol 110 000 forint lesz, jo le tudok menni 80 ezerre, figyeljen, legyen 60 de ennel lejjebb nem tudok menni). TB rendeloben hallottam ezt. Halapenzrol... hat ha latod rajta... dilemma, en mar adtam 10-eseket. Mar normalisabb... de en mar annyi torveny megszegtem hogy szarok bele, korrupt az egesz rendszer es felugyeletlen majdnem, mert nem akarnak felnyomni a dokik hanem elpakolni most nem mondom el hova, de olyan helyre ahol ellenorzeskor a kutya sem szagolja ki. Az ellenorzes meg .. na mindegy 100 evente 0-szor, ja es nem szabad hang meg videofelvetel, kb. mintha a halapenz fele menne a NEAK. Rohej..


Semmi jora ne szamits TB-n, pont az ellenkezojere. Vannak szerencsesek, de... na mindegy. Szar az egesz.


Erre is lehet kummantani.

aug. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!