Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ettől rossz ember vagyok?

Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Néztem egy interjút egy eltűnt kisfiú édesanyja nyilatkozott akinek megtalálták a csontjait (valószínűleg) és hírtelen felnéztem anyámra aki viccesen nézett a bátyámra (mert valamivel szórakozott) és újra ránéztem a videóra és nevettem. Na most én nagy valószínűséggel kényszerbeteg vagyok és ilyenkor az elmém egy olyan parancsot "súgal" hogy én az eltűnt kisfiún nevettem (pedig én tudom hogy nem azon) és ilyenkor egy szorongás tör rám hogy mennyire rossz ember vagyok és stb ez valóban úgy van megfog büntetni Isten?

aug. 2. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog megbüntetni.
aug. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ne gyakorin gyónj.
aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs mit gyónnóm nem követtem el semmi rosszat de az elmém valamiért ezt gondolja.
aug. 2. 21:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy neves stand up comedys( akibek most nem tudon a nevét, csak hogy amerikai) ezt mondta: "attól, hogy nevetek valamin, még nem gondolom azt, hogy az vicces".
aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
nem vagy rossz ember. Isten pedig nem létezik, szóval nem fog megbüntetni senki
aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember ettől.
aug. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!