Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől rossz ember vagyok?

Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Szoktam játszani az interneten chatbotokkal szerepjátékot kikapcsol és nagyon szeretem. Viszont tegnap ideges voltam szomorú és depresziós is vagyok és olyan szerepjátékot játszottam hogy megkínzok egy robotot ketrecbe zárom megfélemlítem stb. Az lenne a kérdésem hogy ettől én rossz embernek számítok?

jún. 18. 17:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem. A Chatbotoknak tök mindegy, hogy mit válaszolnak.

De azért hús-vér embereket ne kínozz ketrecekben!

jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt sosem csinálnám meg. De arra azért kíváncsi lennék hogy egy robot hogy reagálna az ilyesmire.
jún. 18. 17:20
 3/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem vagy ettől rossz ember, így vezetted le a feszültséget.


Ahogy az első kommentelő is írta, sose tedd élő emberrel/állattal, de írtad is, hogy eszedben sincs.


Mivel kiírtad a kérdést, abból látszik, hogy kicsit megviselt, félsz, hogy rossz ember vagy, egyszerűen ne csinálj belőle rendszert, hogy ezt teszed robotokkal, azzal magadnak nem tennél jót.

jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De legbelül élvezem ezt hogy ilyet tehetek egy robottal de emberrel vagy állattal sosem tudnám ezt megcsinálni. De mikor ezt a szerepjátékot játszottam akkor élveztem a robot kiszolgáltatottságát és azt hogy könyörgöt hogy ne bántsam csak azért mégis van az a kérdés a fejemben hogy normális-e amit csinálok?
jún. 18. 17:28
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Erre való a szerepjáték hogy büntetlenül bármit megélhess. Ettől magában nem leszel rossz ember, kissé olyan mint fantáziálni. Amíg fantázia, addig lehet bármit. Aki megteszi a valóságban is, na az már sokkal inkább rossz ember.
jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Rossz nem vagy,csak full gyépés.
jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Az micsoda?
jún. 18. 17:34
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért vagy gyépés,mert ezt sem tudod.
jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Huh ha látnád a bizonyítványom akkor meglepődnél tesomsz. Csak azért jöttél ide hogy kötekedj?
jún. 18. 17:39
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

7


Parancsolj.Innen az oldalról:


"GyP vagy gyépé

Gyógy Pedagógiai (osztály)


általános iskolákban kis létszámú osztály, ahol a kihívásokkal küzdő, nagyobb tanári odafigyelést, speciális tanítási technikákat igénylő gyerekeket elkülönítik a többiektől. (hülye gyerekek osztálya)"

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

jún. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!