Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ettől rossz ember vagyok?

Ettől rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Szoktam játszani az interneten chatbotokkal szerepjátékot kikapcsol és nagyon szeretem. Viszont tegnap ideges voltam szomorú és depresziós is vagyok és olyan szerepjátékot játszottam hogy megkínzok egy robotot ketrecbe zárom megfélemlítem stb. Az lenne a kérdésem hogy ettől én rossz embernek számítok?

jún. 18. 17:07
1 2
 11/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
46%

Álljon meg a menet, te kérdezted itt mások véleményét.

Szerinted ez úgy működik, hogy az a jó válasz, ami neked tetsző?

Nem. Az én válaszom:

Nem vagy rossz ember, csak defektes.

Irány a pszichiátria!

GyP a Kádár rendszerben a gyógypedagógiai tagozatot jelentette.

Akik az iskolában a többiekkel nem tudták tartani a lépést, őket ilyen kisegítő tagozatra szelektálták, ahol egyszerűsített, illetve rájuk szabott tanterv hatálya alá kerültek.

jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 SZTANN ***** válasza:
62%
Ettől még nem lettél rossz ember. De ha ilyesmivel vagy képes szórakozni (egy robotot kínzol), ha ez megnyugtat, akkor még néhány ilyen alkalom, és nem csak rossz, hanem dilis ember leszel. Keress magadnak valami értelmesebb, normális nyugtatót - pl. hallgass zenét, sétálj a parkban, nézegess természetfilmeket ...
jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a határt magad körül, meg tudod különböztetni még a valóságot a virtuális felülettől, akkor nincs gond. Még.
jún. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Huh ha látnád a bizonyítványom akkor meglepődnél tesomsz"


Akartam írni valami kedveset, de most már nem akarok.

jún. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Törölte is magát szégyenében :D
jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#15 ezt honnan lehet tudni?
jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha ráklikkelsz az üzenet küldése gombra, látni fogod nála a piros kiírást. És én ugyan nem szoktam privátozni itt már régóta, de ebből rutin lett nálam hogy megnézzem néha vajon megvan-e még 1-1 kérdező vagy válaszoló aktuális accountja.
jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17 köszönöm, ezt nem is tudtam, de jó tudni!
jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
15-ös válaszoló megkérdezhetem hogy miért támadod ok nélkül a kérdezőt illetve mitől is kellene szégyelnie magát?
jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én aztán pont nem támadtam őt semmivel :D Annyit írtam hogy törölte is magát szégyenében, de erre a választ a többiek kommentjében keresd. Engem pont nem zavar chatbotokkal ki mit művel, nem ítélkezem. Csak viccesnek találtam hogy inkább törölte magát, a reakciókat meglátva :D
jún. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!