Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugy erzem mintha egyre durvabb...

Ugy erzem mintha egyre durvabb lenne a szorongasom, es nem tudom hogy kezdeni kene-e vele valamit. Szakemberhez kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Mar evek ota szorongok, de eddig csak aprosagok miatt. Mint pl nagyobb tarsasagban mi lesz ha kimondok valamit vagy ha pont hogy nem mondom ki, attol tartok hogy idegesito vagyok ezert mindig vissza huzodo voltam, es igyekeztem nem tul agyalni a dolgokat

Viszont mar honapok ota szoktam elmelkedni azon hogy mi lenne ha egyik naprol a masikra mar nem lennek, hogy hogyan reagalnanak a kozel allok hozzam

Csak mindezzel eddig nem is volt baj, agyaltam rajta de sosem fordult meg a fejemben h barmit tegyek, csakhogy a napokban egyik este annyira tulagyaltam mindent akaratomon kivul hogy mar teljesen kikeszultem, az agyam folyamatosan csak porgott es nem akart leallni. Mar odaig fajult hogy elkezdtem sirni.

Ehhez mar orvosi segitseg kellene?

Parkapcsolatra is kihathat? Csak mert parom van mar ket eve megis sokat szorongok melette is, amelyik fiuk pedig elerhetetlenek szamomra epedezek utanuk es egyszeruen mintha nem lennek kepes normalis parkapcsolatra

Pszichologusra lenne szukseg?



szept. 3. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Testi tüneteid vannak? Ha igen, milyenek?
szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell. Ha mazochista vagy, akkor szenvedj csak tovább kedvedre. Akkor kell csak szakemberhez menni, ha ön vagy közveszélyes leszel.
szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szorongó alkat voltam, ismerős, amiket leírtál, de már kevésbé. Nekem jót tett a pszichológus, ajánlom.
szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!