Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is okoz rossz érzést,...

Másnak is okoz rossz érzést, hogy amíg hosszabban pszichiátrián van addig magára hagyja a családját ezzel nagyon megterhelve őket, mert teljesen kiesik a munkamegosztásból?

Figyelt kérdés

szept. 4. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha valaki hosszabban pszichiátrián bent feküdni kényszerül, akkor annak általában olyan súlyos problémája, betegsége van, hogy sok esetben a családnak inkább megkönnyebbülést jelent az, hogy van személyzet a beteg ellátására.
szept. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen esetben a család a tènyezök egyike.

Mondd csak, eddig igazságos volt a munkamegosztás?

szept. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En is sajnos többször vagyok pszichiátrián kb.2 hónapokat és nekem is lelkifurdalásom van. Pedig a férjem nyugdíjas, a gyerekeim kamaszok, nincs sok baj velük.Meg is kapom a férjemtől azóta rendszeresen, hogy én bevonulok pihenni, ő meg itthon helyettesít.
szept. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!