Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elég rossz helyzet,ti mit...

Elég rossz helyzet,ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

2022-2023 között mély depresszióban "tengettem" életem.Nem csináltam semmit csak túléltem,iskolából kirúgtak.

A vége felé tudatosult hogy keresnem kell másik sulit mert azt muszáj megcsinálnom,így is tettem.Nem egy egyetem amúgy,csak egy érettségi.Szóval jelentkeztem,fel is vettek és nem volt úgy megterhelő mint a másik egészen 2024 Áprilisáig kb,onnantól nagyon sokat hiányoztam.És szerintem épphogy nem rúgtak ki valami csoda folytán.

De most itt van megint,viszont azóta minden sokkal rosszabb lett.Muszáj leszek választani a mentális egészségem és az iskola között...(utólag nagyon hülye voltam,mert nyár elején kellett volna kezdeni valamit ezzel)Nem fér a kettő együtt sajnos meg,hiába minimálisan kellene bejárni nekem az se megy:(

3.suliba meg teljesen szégyellném magam,miután kettőből is kitettek,lehet fel se vennének már sehova,jogosan.

De így meg végem lesz,egy szar szakmával amit nem is én választottam,érettségi nélkül


aug. 22. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj, ebben az országban 8 osztállyal lehet a legtöbbet keresni.
aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem fog menni az érettségi mert ott nagyon sokat kell tanulni figyelni én már mentális beteg vagyok de fiatalon leérettségiztem ha nem tudsz bejárni hogy akarsz vizsgázni? Hatalmas stressz az egész.
aug. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!