Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik más is, aki állandóan...

Létezik más is, aki állandóan rossz kedvű antidepresszáns mellett is vagy csak én?

Figyelt kérdés

aug. 14. 18:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat+ antipszihotikum mellett is
aug. 14. 18:16
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Írtak anno ilyen antidepresszánst nekem is. Hát én még rosszabbul voltam tőle komolyan... "Depresszió" hát szerintem az már örökké velem fog maradni és a kín sosem múlik el...
aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te sem tudod mitől érzed így magad??
aug. 14. 18:29
 4/10 Senior Séf ***** válasza:
39%
Tedd rendbe az étkezésedet, és megszűnnek a tüneteid.
aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt hogy ertsem?
aug. 14. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Hagyjad Senior séf hisz valami humbukban, hogy az emésztőrendszer áll minden betegség és mentalisbetegseg mögött. Ha jól eszel jól leszel
aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már sokféle antidepresszánst próbáltam. Van, hogy hónapokra, esetleg egy évig úgy döntök, hogy nem szedek semmit. Sportolok is ahogy időm engedi, dolgozom is. A sors amit rám osztottak rákényszerít, hogy elviselhetőbbé tegyem vagy legalábbis megpróbáljam azzal, hogy antidepresszánst szedjek.

Érdekes, hogy én az első pár hétben érzem, mintha feldobna kicsit, az SSRI. típusúak legalábbis, de aztán alább hagy ez az érzés és az ásítozás ami megmarad. A motiváció, a szép és érdekes dolgok meglátása a dolgokban, a magány ellen való tenni akarás vágya elmarad.

A Mirtazapin volt amelynél azt éreztem, hogy motiváltabbá tesz, újra csinálom azokat a dolgokat amiket szeretek, valahogy jobban elvoltam magamban, elkeztem magamban újra zenéket készíteni STB. Attól viszont meg lett olyan problémám ami egy mellékhatásként tudható be, hogy állandóan ingerült voltam, türelmetlen, emiatt vszekedősebb, haragosabb STB. Többször megpróbáltam újra, de 3 hónap szedés után mindig letettem emiatt.

Szóval a lényeg, hogy vagy valami mást várunk ezektől a gyógyszerektől, vagy ránk annyira nem hatnak.

aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Bár én opiátot szedek.
aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az mi az az opiatum?
aug. 15. 07:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Kábítószer
aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!