Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin leszokás mennyire...

Frontin leszokás mennyire nehéz? Van olyan rossz, mint amikor hirtelen abbahagytam a Cymbalta antidepit?

Figyelt kérdés

Tavaly abba kellett hagynom azonnal a Cymbaltát (dulsevia) mert allergiás lettem rá és az az elvonás valami pokoli volt, áramütés, fejfájás ezerféle elvonási tünetem volt de végül 3 hét alatt jobban lettem.

A Frontin/Xanax elvonás ugye ennél enyhébb? Szerintem enyhébbek kell lennie, mert a Cymbalta elvonás hírhedten az egyik legborzasztóbb.

Pláne ha reszelem, vagy a 10%-át letöröm hetente.



aug. 15. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj már. Egy kis szerotoninszint szabályzó pirula nagy nulla a benzokhoz képest. Ha attól ennyire kivoltál akkor abba az elvonásba belehalsz.

viszont ha letörögetsz belőle és lassan csökkented az adagot, legalább tovább szenvedsz mert a hatását nem érzed, ahhoz kevés lesz, de a függőséget fenn f

aug. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

* fenn fogja tartani.

Nyilván az ópiátoknál lazábbak egy picivel, de a második hely a benzoké. Amit te írtál az a top 10-ben sincs benne.

aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát ez remek, a sarlatan pszichiáter rászoktatott..

Viszont amit nappal szedtem 1 mg-ot, azt magamtól simán letettem meg se éreztem.

Érdekes a testem működése.

Viszont frontin függőséggel nem igazán lehet babát vállalni.

Pedig már nincs egyáltalán szorongásos zavarom, az esti frontin teljesen felesleges, mert total semmit nem érzek tőle.

aug. 15. 11:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Most szoktam le a Loranxilról, szenvedek mint a kutya.
aug. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mekkora adagot hagynál el?


Cymbalta megvonást alig éreztem. 1 napig volt áramütésszerű érzésem. Nyugtatónak még fokozatosan megvonva is erősebb a megvonási tünete.

aug. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Már nem emlékszem de elég nagy dózist kaptam mert nagy a testsulyom.

De mondom szoktam már le anno Cymbaltarol és azt meg se éreztem de most allergiás lettem rá, lehet, hogy ez S hisztamin allergia volt a legtöbb tünet.

Stimulotont is simán letettem és a nappali frontin adagot is.

Esetleges terhesség miatt aggódok, hogyan fogok leszokni a frontinrol. 3x0.5 mg jól raszoktattak...

aug. 19. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad a kérdésed alatti leírásban, hogy a Cymbalta elvonása pokoli volt. Most azt, hogy meg sem érezted.
aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!