Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olanzapin mellé felírathatok...

Olanzapin mellé felírathatok Ritalint?

Figyelt kérdés
Van olyan pszichiáter, aki felírná koncentrációs zavarra Olanzapin mellé is?

szept. 2. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire szeded az olanzapint? Én is szedem (szorongásra és egyéb phsziotikus zavarok)
szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akut polimorf pszichotikus zavar.
szept. 2. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Hát a kettő eléggé üti egymást. Ritalint pedig nem írnak fel csak úgy bemondásra, ahhoz komoly indok kell.
szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ritalin egy nagyon szabályozott gyógyszer. Nem fogják neked felírni.
szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem felirtak, ne csabulj el. Adtak quetiapine-ra, mirtazapinera is, sot moclobemide-re is, ami nem engedett. irt 2 dobozt is egyszerre. De en mondtam neki nem kell. fel evig hat valamennyit, aztan kesz. oke 1 - 3 hetig kisebb jo erzes mint xanax eseteben, de utana semmi, aztan atmegy vagy semmibe vagy idegessegbe, nekem idegessegbe ment.


Akut pol. pszich. zavarra nem fognak felirni viszont. Az olyan fix hogy a seggembol jon a szar. Olanzapine meg ugy elnyomna a ritalint hogy semmit nem ereznel szinte. max ha hirtelen feloldodasubol szednel eloszor 60mg-ot. De akkor is max mellekhatast - szivveres, magas pulzus ilyenek. Koncentracio... hat talan.

szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!