Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Függő egy ismerősöm, kristályo...

Függő egy ismerősöm, kristályozik.Akármikor megkèrdezem tőle,szèpen, nyugodt hangnemben, esküszöm kulturáltan,mikor hagyja abba,ellensèges lesz,veszekedèst provokál.Mièrt?

Figyelt kérdés

Igazából közeli rokon az ismerős,szóval aggódok èrte.Egy èv alatt 25 kilót fogyott,már nem dolgozik, miközben a szakma megszerzèse óta mindig is szorgalmasan, becsületesen dolgozott,minden további dolog stimmel ami a drogosokra jellemző.Hogy lehetne èszhez tèríteni?

Ha így folytatja Svájc utcáin fog strichelni... Nagyon sajnálom őt,mert eltűnik az a csupaszív,èrtelmes nő,aki ő volt,ès helyette egy zavart,ok nélkül jókedèlyű,nagykèpű,vagy motyogó szánalmas, esetleg sèrtődèkeny drogos maradt,attól függően, hogy hol,hányadik napon tart.



szept. 2. 13:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
73%
Én csak önbizalomhiányos függőkkel találkoztam, magam is az voltam. Amint elkezdtem ezen dolgozni, és felfedeztem, hogy vannak értékeim, majd erősödött az önbizalmam, a leszokás is könnyebben ment.
szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%

9, ne erőltesd, tényleg nettó hülyeség, amiket írsz.

--

Kérdező, nagyon nehéz helyzetben vagy, de időről időre elő kell venni nála a témát, még akkor is, ha veszekedést szül. Megfelelően adagolva ... de muszáj szembesíteni a problémával.

szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért ilyen, mert függő.

Amíg ő el nem jut addig, hogy elvonóra akar menni, nem tehetsz semmit.

szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Na most az,hogy honnan van pènze ha munkája nincs,azt ide nem írhatom le.De nem prostitúció,bár állítólag erre is sor került már alkalomszerűen.Most a fő bevèteli forrása a barátja,az is drogos,de nem kristályozik,olyat tol ami mellett lehet dolgozni.

Igazából úgy is feltettem volna a kèrdèst,hogy mikènt lehet áttörni egy drogos páncèlján?

Na most a többi dolog,a mèlypont elèrèse,azt itt is mondta valaki,de remèltem hogy esetleg van itt más valaki aki tud valami extra bónusz megoldást,mert ez elèg kegyetlen,mèg vègignèzni is.

Tudjátok èn most èrtettem meg,mièrt kell küzdeni a kábítószer ellen!

Egyáltalán nem olyan poènos dolog ez.

szept. 2. 16:20
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

ha lenne, “extra bónusz megoldás”, nem lenne ilyen átkozottul nehéz ez az egész.

Még azok a függők is rendszeresen visszaesnek, akik tesznek is ellene. Akiben viszont még a leszokás gondolata sem ért meg, annak addig esélye sincs.

szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Jaj 15!

Alighanem igazad van:(

szept. 2. 17:54
 17/27 anonim ***** válasza:
58%

Veszekedést provokál, miért?

Mert kristályos..

Imádkozz érte csak az menti meg..🙏🏽 Jézus nevében kérem gyógyuljon és élhesse azt az egészséges boldog életet amit megerdmel.. belül ő csak egy síró kisgyerek..

Lehet én se fogalmazok tul értelmesen de szandekom az nem rossz... Nagyon fáj nekem amit tesz az emberekkel ez a sz@r családokat tesz tönkre

Aztán meg az ital se jobb sokkal ám

.

szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

17

Igen,az ital se sokkal jobb,de azèrt egy alkesz elèldegèl 6-8 èvtizedet is akár,na most a kristály használók esetén,ez kizárt.Tuti nem lehet ezt húsz èvnèl tovább csinálni.

szept. 4. 22:50
 19/27 anonim ***** válasza:
Dehogynem
szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

19

Azok már nem sokban emlékeztetnek emberekre.

szept. 6. 05:33
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!