Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akik szintén küzdenek depressz...

Akik szintén küzdenek depresszióval vagy küzdöttek, hogy élitek meg, a hirtelen negatív hangulatváltásokat?

Figyelt kérdés

Arra értem, hogy meg tudjátok mondani a kiváltó okot? Tehát tegyük fel van egy tünetmentes jó időszakotok, belőletek mi hozza ki a hangulatváltast, hogy újra rosszul érezzétek magatokat?


Mert én magamon nem tudok mindig kiigazodni. Néha egy triviális kis apróság lök a mélybe újra, máskor meg sokkal nagyobb akadályokat veszek gond nélkül. Én mikor bezuhanok szinte senki nem érti az okot. Nálam van olyan, hogy ér egy inger, ami emlékeztet valamire és akkor végem, jön az értéktelenseg érzés. Amit én se értek közben, tehát hirtelen minden bealkonyul, senkinek nem kellek, mindenki megvet, a páromnak nem vagyok elég jó stb. Ezeket érzem. Utána néhány napig néha hétig így vagyok, majd egy varázsütésre, elmennek a fellegek, kisüt a Nap és állok ott mint egy félkegyelmű, hogy ez meg mi volt? Ti, hogy élitek meg ezeket a periódusokat?

Vagy nálatok egyáltalán hasonlóan zajlik ez?



szept. 1. 01:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!