Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szerethetem ennyire a...

Miért szerethetem ennyire a szerencse játékokat? Többi lent

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok. A szüleimmel élek. Sajnos még nem sikerült munkát találnom ezért a szüleimmel élek. Nincs vmi jó életem tele vagyok betegségekkel. Állandóan, kórházba járok. Mentálisan se vagyok rendben. Lelki problémáim is vannak. Nincsennek barátaim. Szórakozni se járok. Olyan semmi életem van úgy érzem. Kb 1 éve kezdem el szerencsejátékozni. Állandóan vettem lottót vettem kaparós sorsjegyeket stb. Nem nagyon nyertem csak párszor pár 1000 forintot. Abból állt a napom hogy minden nap mentem a boltba lottózóba stb és vettem a szerencsejátékokat. Volt hogy sokáig nem nyertem akkor csalódtam is párszor a szerencsejátékokba. Ilyenkor max is csak egy napot hagytam ki a szerencsejátékokkal de utánna már mentem és vettem megint. Ez a minden napos szerencsejátékozás ment egy ideig mikor a szüleim mondták hogy álljak le. Ekkor nagyon kiborultam sírtam magam alatt voltam. Titokba akkor is próbáltam venni a szerencsejátékokat. Egyszerűen azt éreztem hogy nem tudok nélkülük élni. Most már a szüleim, megszorultak anyagilag ezért van hogy több napot is kihagyok a szerencsejátékozással de azért most is van hogy csinálom többször is. Azt érzem hogy nem tudok, nélküle élni. Ennek, mi lehet az oka? Miért szerethetem ennyire a szerencsejátékokat?

aug. 29. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Súlyos szerencsejáték függő vagy
Szerencsejáték függő vagy
Egy kicsit vagy szerencsejáték függő
Ezt nem nevezném függőségnek csak egy rossz szokásnak
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ebbe menekülsz, ahelyett hogy energiát raknál az életed fejlesztésébe, mert az ugye nehéz.
aug. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel akarsz kitőrni a helyzetedből, mert ha sokat nyernél akkor ugye el tudnál költözni stb... (Legalább is ez járhat a fejedben).

Mondjuk semmi mást nem próbáltál. "Még" nem sikerült munkát találnod. Mikor sikerül, 30 évesen?

aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja le kell szoknod róla úgy se lehet vele nyerni, inkább meló stb
aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel más téren nincs sikered az életben a szerencse játékba menekülsz

Ez már függőség hogy napi szinten csinálod

Honnan van rá pénzed?

aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!