Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Apám szerencsejátékozása...

Apám szerencsejátékozása lehet az ok ,azért hogy nem bírom abbahagyni a sportfogadást?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy minden ilyen függőségnek van egy gyerekkori traumája amire visszavezethető. És most egy családi kaján kiderült számomra,hogy apu anno sokat járt játékgépezni, és anya úgy fogalmazott "ő se volt tökéletes". De én ezekre nem emlékszem, nyílván kicsi volt, aztán már nem járt. Gondolom(szerencsére) ,ahogy jöttünk tesómmal rájött,hogy változtatni kell. Viszont az lehetséges,hogy attól függetlenül a veszekedések megmaradtak tudatalatt,még ha fel se fogtam, és az okozott nekem is kicsit ilyen személyiséget? Ne értsetek félre, nem akarok senkit hibáztatni, de minden könyvben azt olvasom, hogy minden mentális probléma valamire vezethető. Ezt keresem most.
aug. 19. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen, lehet. Illetve szerintem a hajlamot is lehet örökölni.
aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is játszom, de korlátok közé szorítva. Megvan, hogy heti 2-3 a maximum, és nem több.
aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Azért nem bírod abbahagyni a sportfogadást, mert nem akarod eléggé.
aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Különben meg a bírást fizikai értelemben használjuk. Tehát ha jól értem, te nem bírod megakadályozni a kezed, hogy bejelentkezzen a sportfogadó oldalra, rányomjon egy opcióra, beírja a tétet, majd rányomjon a fogadás gombra?
aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!