Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy legyen önbizalmam ha...

Hogy legyen önbizalmam ha ilyen tipikus csúnya lány vibe-om van és egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kifejezetten csúnya,csak ez a szemüveges egerfogu,farmeros polos szürke egér akit mindenki élből semmibe vesz. Ugyetlennek érzem magam és ugy erzem rengetegen lenéznek mert nem vagyok egy ilyen tipik csinibaba tipus. Nem is tudnék másmilyen lenni, mint amilyen vagyok. Nem akarok máshogy öltözni mert nem erzem onmagamnak magam de mégis honnan legyen önbizalmam akkor?olyan kaliber vagyok mint a Luca nevű magyar tiktokos,ha valakinek igy mond valamit. A mi fajtankat örökké kimondatlanul is luzernek nevezik?
aug. 12. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad, mindenki úgy szép ahogy van, aki igazán szeret téged, az elfogadja ezt. Aki meg akar változtatni az nem téged szeret, hanem valakit aki szerinte lehetnél. De ne legyél, mert úgy vagy jó ahogy vagy.
aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Psycho ***** válasza:

Ha folymatosan a (vélt) tökéletlenségeidet tartod szem előtt, ne csodálkozz rajta, ha megromlik az önbizalmad. Ha egy halat az alapján ítélnek meg (vagy az alapján ítéli meg magát), hogy mennyire tud fára mászni, akkor leéli az életét úgy, hogy ő egy gyökér.


Pedig az a hal ezer másik csodálatos dologra képes, amirá más meg nem. Nagyszerűen úszik, élni, sőt, lubickolni képes a víz alatt. És senki nem tátog jobban a halnál :)


Úgy tűnik, ezzel a lúzer szereppel azonosultál, pedig biztos vagyok benne, hogy ennél sokkal több van benned! Biztos sokan (mások) kifejezetten becsülik benned azt, hogy nem állsz be a sorba, és viselkedsz meg öltözködsz üresfejű plázacicaként.

Lehet, hogy van ami nem megy, amiben ügyetlen vagy (mutass valakit, aki mindenben ügyes), más viszont jól megy neked.


Önbizalmad akkor lesz, ha megtanulod értékelni és szem előtt tartani az erősségeidet, és az önmeghatározásod alapját az erényeid fogják adni, nem pedig a gyengeségeid.

aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne masokhoz hasonitgasd magad, mert belebetegszel. Valakinek nem a kikent kifent pláza p.ák tetszenek, hanem az olyanok, mint te.
aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonlitgasd - a szerző 🙂
aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De miért akarod magad insta “modelekhez” meg hasonlók retkekhez hasonlítani, ha te nem olyan vagy, hanem olyan mint ez a Luca akit említesz (egyébként fogalmam sincs ki ő, de ez most mindegy is)

El kellene fogadni magad és semmi gond nem lenne :) hajrá!

aug. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem tetszenél, de simán lehet hogy én neked nem.
aug. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van kedved barátkozni?
aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!