Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kellene feldolgoznom,vagy...

Hogy kellene feldolgoznom,vagy legalább elfogadnom hogy fiatalon tönkrement az egészségem,és életem végéig szedhetek gyógyszereket?

Figyelt kérdés

Hosszú történet de a lényeg hogy gyerekként tökéletesen egészséges voltam,16 éves koromig.Ott kezdődött minden,sorra derültek ki a mentális betegségek,aztán rá 2 évre kiderült hogy egyéb baj is van,ami nem mentális betegség.

Még 25,sőtt még 20 éves sem vagyok de már 6 féle gyógyszert szedek.Mások ilyenkor élik az életüket,barátokkal vannak,buliznak meg stb.Én meg kórházba járok havonta,legjobb barátom is az orvosok kb.

Egyébként pont olyan problémáim vannak amik nem gyógyíthatóak,vagy épp nem tudnak mit kezdeni velem,csak tüneteket fednek el


aug. 28. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Skizofrénia? Az jön elő ilyen fiatalon. Később jól beállított gyógyszerrel jobb lehet.
aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen fiatalon lettem beteg, nekem nagyon nehéz volt feldolgozni, nagy traumaként éltem meg.
aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A testit megelőzi a lelki (pszichoszomatika), de lelkinek jobb lenni mint testinek.
aug. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lelki gyógyulásával a testi is gyógyul, legalábbis vannak csodák.
aug. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a test igen erős, évek-évtizedek kellenek egy komolyabb betegség kialakulásához.
aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!