Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék hogy helyrejöhessek?

Mit tehetnék hogy helyrejöhessek?

Figyelt kérdés

Ha ezt olvasod tudd, azért ide írok, mert már nem bírom tovább, úgy érzem senkim nem maradt akit érdekelnék, meghallgatna és nem kinevetne.

4-es korom óta, 4 éve tart a súlyos depresszióm. Minden úgy kezdődött hogy egyik napról a másikra bántani kezdtek. Először az iskolába, utána a bántalmazások, amik voltak fizikai,s verbális jellegűek is egyaránt rámentek a jegyeimre.

Érthetetlen okok voltak amiért bántani kezdtek. De azt tudom, hogy egy mosolygós, beszédes, jó tanuló életvidám kislányból, egy depressziós, 2-es tanuló, szuicid, bipoláris zavarban szenvedő lány lettem, olyan amilyen sosem akartam lenni.

Az ismerőseim, osztálytársaim, szüleim, tanáraim, nagyszüleim, testvéreim, mindig viccet, csináltak a betegségemből, és azt mondják hogy csak figyelemhiányom van.

Pedig szenvedek. És már nincs kinek mondanom, és lehet szánalmas vagyok hogy ide írom ki. De már az a lány sem hallgat meg akivel jóban vagyok, mert teher vagyok számára. Anyámmak ha kiöntöm a lelkem nevet, azt mondja kinövöm, és hogy őt "ne vegyem le az életről" anyám, tanár. Minden álma volt hogy a lányai maximalista, stréberek legyenek, és mivel én ebbe nem illek be, mert nem érdekel már hogy látnak, hogy hivatkoznak rám az emberek, s lesz valahogy, rászoktam a dohányzásra, amit letettem egy pár hete, aminek örülök.

Tavaly előtt volt egy öngyilkos kísérletem. Akárhogy kértem a segítséget, megvetettek, megvertek, itthon, vagy az iskolában is ha idegesek voltak rám a többiek. Nem mentem szakemberhez, a szüleim azt mondják hülyeség, de én már nem bírom tovább. Azt érzem, emberileg egy kudarc vagyok, egy csalódás.

Az exeim, is pofámba vágták, és már nem csodálkozom, hogy senki sem szeret. Minden nap az öngyilkosság jár a fejemben. Vagy mi van ha én egy gyilkos vagyok. Nem bántottam nem akarok bántani soha senkit. Vagy az, hogy a szüleim, a testvérem, megölnek. Vagy az hogy mi lenne, ha megölném magam, és mit reagálnának, talán akkor kicsit is jelentenék valamit. Nem tudom, de nem fogom megtenni, mert minden álmom hogy a jövőmben, egy szép nyugodt boldog életet éljek, egy lánnyal akit nagyon fogok szeretni.

Tudom, hogy megérdemlem amit kapok, kapni fogok rosszat, vagy jót.

Minden segítséget elfogadok, szükségem van rá, nagyon is. Előre is megköszönöm, ha ezt végig olvasta aki végig olvasta.



aug. 27. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos, aki a betegségeiddel diagnosztizált, nem írt fel neked gyógyszereket? Azokat nem szeded?
aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
Tehát nyolcadik osztályos lány vagy, már exeid vannak, és lánnyal akarod leélni az életed. Nem mentél szakemberhez, nincs diagnosztizálva a bajod, de te általános iskolásként ennyire vágod, hogy súlyos depressziós és még bipoláris is vagy. Érdekes.
aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyd, hogy mások ennyire lekarcoljanak, hisz előtted az élet, egy nagyon okos, intelligens lány vagy, tényleg, higyj magadban.
aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*higgy magadban
aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!