Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek a mentális betegsége/i/...

Akinek a mentális betegsége/i/ megkeseríti az életét,hogy bírja? Én már teljesen ki vagyok készülve.

Figyelt kérdés
aug. 22. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is.
aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én depresziós vagyok már 5 éve és teljesen más lettem mintha nem is hasonlítanák a régi önmagamra. Agresszív lettem hideg és nyers a viselkedésem horror filmeket nézek imádom a vért és már szinte minden kis dolgon kiakadok és anyámmal csak rosszabodik q kapcsolatom. De persze ezt nem csak a depreszió csinálta hanem a traumáim bizonyos személyek a családból "megölték" és tönkretették azt aki régen voltam így most más lettem de én erre büszke is vagyok hogy ma rnem vagyok egy gyenge kisgyerek aki ártatlan és naív és jószívű... Plusz még Borderline gyanús is vagyok (internetes tesztek alapján meg a tünetrkből pár egyezik rám) és az OCD (kényszerbetegség) és megnehezíti a mindennapjaimat árért még most sem könnyű.. /F16.
aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Ó, jaj 2-es!

Akkor látod merre tart ez a világ, de bizonyára nem tudod miért?

A Biblia feltárja miért a pusztulás felé tartunk, de azt is, mi lesz a megoldás és hogyan élhet az emberiség tökéletes egészségben?

aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is. Nagyon “fáradt” vagyok már és teljesen reményvesztett.

A lelki nyomor mellett a fizikai része is kikészít.

aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!