Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy sírjak? Már nem bírom.

Hogy sírjak? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Fel éve depressziós vagyok vagyok. Szeirntem az a legnagyobb baj, hogy nem tudom kiengedni a fajdalmat. Már fel éve nem sírtam. Próbáltam sokféle módon, de nem megy. Nem bírom tovább.

17F



aug. 20. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem sírni kell hanem segítséget kérni
aug. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Ezt könnyű mondani kedves első! Én már 4 eve depreszióval küzdök és egyre nehezebb de az élet körülményeim miatt nem tudok segítséget kérni családomban meg nem bízok meg, isolapszíchólogushooz járok de semmit nem segít. Kérdező ha van kedved akkor nyugodtan írhatsz.
aug. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Akarni kell gyógyulni, és tenni az embernek Magáért, ott kezdődik, különben így soha senki nem gyógyul meg.
aug. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Állj fel tesó. Ha megoróbéltad, már.előrébb vagy, ha nem, már vesztettél. Lefelé meg mindig van!

Tul fiatal is vagy.


A gyümölcse a küzdelemnek.lassan érik. Ezt azért ne feledd.

aug. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
#2 Attól, hogy te nem tudsz segítséget kérni, még az elsőnek igaza van.
aug. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem sírnod kell Kérdező, hanem egy ember kell neked, aki meghallgat. (És nem ítélkezik, nem f.szoskoddik, nem osztogat kéretlen tanácsokat.) Meghallgat és ott van veled és átérzi a problémád. Erre van szükséged, nem sírásra. (Illetve a sírás lehet része a gyógyulásnak, de nem ez az elsődleges, ami neked kell.)
aug. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!