Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félre diagnosztizáltak?

Félre diagnosztizáltak?

Figyelt kérdés
Hogy ha nem nyíltam meg teljesen a pszichológusom előtt és nem mondtam el neki mindent akkor lehet hogy félre diagnosztizáltak?

aug. 19. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azt Neki észre kellett volna vennie, hogy nem nyílsz meg teljesen, azért pszichológus...
aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Bármilyen eü ellátónál, ha hazudsz/ eltitkolsz valamit, akkor nem ő a felelős, hanem te magad.

Ráadásul az ő ideje, meg a befizetett tb megy el a semmire ilyenkor.

Máskor legalább annyit mondj, hogy erről nem akarok beszélni.

aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2.: Ne kelts bűntudatot a kérdezőben. Én még nem voltam pszichológusnál, de én se tudnék teljesen megnyílni előtte. Nem vagyok köteles a legrejtettebb vágyimról, stb. beszélni neki.
aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pszichológus dolga, hogy megnyisson, de úgy, hogy Te is akarod.

Ha akarod, akkor meg tud nyitni a pszichológus és ki tudsz bontakozni előtte.

Gondolom azért is nem tudtok megnyílni előtte, mert nem érzitek eléggé biztonságban Magatokat, szóval nem jó pszichológusnál vagytok eleve, ha nem érzitek biztonságban Magatokat és el tudtok titkolni dolgokat

aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!