Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A borderline az milyen nárcizm...

A borderline az milyen nárcizmussal rendelkezik az esetek legtöbbségében?

Figyelt kérdés
Nem érződik se rejtettnek, se grandiózusnak, hanem inkább olyan pszichopatikusnak. Tudom, hogy tapasztalnak másodlagos pszichopátiát, de van nárcizmus is, ami megmagyarázhatatlan
aug. 21. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

1, borderlime nem rendelkezik plusz narcizmussal


2, a borderlime nem egyenlo narcizmus es vice versa


3, ne keverjuk harmadiknak ide a pszichopatakat meg masodlagos pszichopatakat


4, nincs ilyen meg olyan narcizmus. ez a lenyege, hogy van egy szemelyisegzavar es annak egy darab jellege. Ha mas lenne akkor nem az lenne.


5, ha tegyuk fel narcizmus + borderlime + pszichopata + masodlagos pszichopata akkor az kevert komplex szemelyisegzavar. De mar a pszichopata is az csak nem tudnak rola szinte semmit, csak annyit, hogy az egy leves ami tele van szorva szemelyisegzavarokkal, nem latni benne, hogy melyek azok


6, Akkor marad egyedul a borderlime. Keresd fel normalis, hiteles helyen, hogy mi a borderlime es a jellemzoi. Ha 2 vagy tobb a a szemelyisegzavar akkor komplex, mar a 2 is eleg bonyolult nem hogy tobb.

aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Semilyennel
aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem rendelkezik plusz nárcizmussal.
aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
passzív nárcisztikus
aug. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Ma már mindenki nárci, hát nem tudtátok??? Most ez a divat... 😅
aug. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5


Igen. narcissztikus, borderlime, pszichopata. fel eve mindenki az 3/4 eve tele volt ADHD kerdesekkel mindenhol mara teljesen eltunt. De nem csak itt, emberek kategoria reszben is, csaladi kapcsolatokban is a tobbit nem neztem de allitom ott is. Nem tudom, hogy egy elkezdi es megtetszik tobbinek, vagy nemtom... mast nem tudok elkepzelni hacsak nem ez a sok "ember" robotka es random temakat dobnak fel amit fel sem neznek legalabb, hogy mi az.

aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én annak ellenére, hogy most mindenhol ez megy jártam utána a dolgoknak és nem divatból mondom. A gyerekkori traumák nem viccesek
aug. 22. 17:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!