Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depressziósok felé lenne...

A depressziósok felé lenne kérdésem:működik nálatok az antidepresszáns? Növelte a szerotonin szintet? Voltak mellékhatások?

Figyelt kérdés

aug. 21. 12:30
A kérdező szavazást indított:
Igen, működik!
Egyáltalán nem működik. Éreztem a mellékhatásait.
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez személyfüggő. Nagyon sok embernek rosszabbá tette a depresszióját, de valakinek segít is.
aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szorongásra szedek, SSRI-t, nekem érezhetően használ. Mellékhatásai vannak.
aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Valamit csinálnak a gyógyszerek, azért szedem. Azért a tényeket meg a valóságot nem írják át, szóval nem lett minden happy. Mellékhatás is van, de azzal együtt tudok élni.
aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3

Milyen mellékhatással tudsz együtt élni?

aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fényérzékenység pl. Ami zavar, azt mondtam mindig az orvosnak, úgy jutottunk el ide, több gyógyszerváltás, adagolás állítás után. Reggelente remegek, ha később veszem be, mint szoktam, de ez olyankor az én hibám.
aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ!
aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenkire hat az antidepreszáns valaki immunis rá genetikai okokból, de a többségnek hat és mindenkinek más antidepresszáns válik be, nekem a mirzaten de valakinek a velaxin, egyén függő.
aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jól hatnak! Mellékhatás a fokozott izzadás és időnként fejfájás.
aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!