Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozott valakinek SSRI antidep...

Okozott valakinek SSRI antidepresszáns maradandó libidóromlást?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy van egy ilyen effektus, PSSD-nek hívják.
aug. 15. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Nekem az olanzapin nevű antipszhiotikum okozott libidó csökkenést. Főleg amikor még 10mg-ot szedtem. 5mg-nál jobb a helyzet valamivel. Nagyon meggondolandó ezen pszhiés gyógyszerek szedése...
aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egy különösen szomorú eset innen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Csak reménykedni tudok abban, hogy a kérdező azóta jobban van.

aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ti elolvastátok a kérdést? Mondom, MARADANDÓ libidóromlást. Az, hogy ameddig szeded, az nem számít annak.
aug. 16. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Te elolvastad a választ?
aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A 2. válaszbam belinkelt kérdés kiírója három hétig szedett Scippát, PSSD-je alakult ki.
aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írtam neki, kíváncsi vagyok, azóta változott-e valami :( Másnál volt ilyen?
aug. 18. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Én masodpercek alatt elmentem az SSRI abbahgyása utan ami férfiaknál gyakori szexuális diszfunkció antidepresszáns szedése után. A libidóm se volt az igazi.
aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki elkezdi szedni, nagyon nehezen fogja tudni abbahagyni. Ez az egyik...

Ha mégis leteszi, a lidibó visszatér a legtöbb esetben; de férfiaknál a kori magömlés jelentkezik általában mint utóhatás.

aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezekre a kérdésekre azért nehéz válaszolni, mert nagyon kevesen teszik le a gyógyszert.

Ez olyan mint a magas vérnyomás. Vajon hányan teszik le ha egyszer elkezdik szedni a vérnyomáscsökkentőt?

aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hanyadik SSRI es/citalopram (fix az) problemat soroltok mar fel? Mindenki ezt kap ma mar?
aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!