Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy vagytok ezzel? Normális?

Hogy vagytok ezzel? Normális?

Figyelt kérdés
18 éves leszek lassan kevesebb mint fél év múlva. Még soha nem voltam buliba nem is akarok ha nem muszáj. Nem csókolóztam nem volt soha még barátnőm. Ez normális? Ti nektek mikor voltak meg ezek először? Próbáltam sok lánnyal már beszéltem meg minden, de sose lett belőlük semmi. Most már a legtöbb vissza se ír, mert én out of leauge vagyok gondolom. Sok lány nagyképű és azt hiszi jobb mint mások mert van 1k követője instán stb de hát ez van. Sok lány minden hétvégén bulizik meg iszik sokat meg cigizik az én korombelikre mondom most nyilván. Én nem szeretem az olyan lányokat. Motorozni szoktam csak azt nagyon szeretem csinálni kikapcsol és nagyon élvezem is. Szerintetek meddig mehet ez még így, hogy nincs barátnőm? Mennyire hat ez a mentális egészségre ennyi idő után?

aug. 8. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is ez vagyok kb.csak 20 éves és nő

Hát én elvagyok de másnak lehet nem jó hosszabb távon

aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

A csajozás nem azonos korban kezdődik a srácoknál. Én egy 52 éves, hozzád képest vén szivar vagyok, emlékszem, hogy az én időmben már sok srác 13-14 éves korban smárolt, baszott, aktívan csajozott. Én későnérő típus voltam és vagyok (ez most kifejezetten jól jön ebben a koromban) és 18 éves korom végefelé smároltam először és 19 évesen basztam először. De van olyan srác, aki 20-30 közt veszti el a szüzességét. Nincsnek sztenderdek és semmi okod a szégyenérzetre.

Ami a bulit, cigit, piát illeti, hát annak ellenére megértelek, hogy én nagy fazon vagyok a mai napig az éjszakai életben és a piálásban is, a cigitől viszont okádhatnékom van.

Ha nem érdekel a buli, ne erőltesd. Ha nem voltál még, nem tudod milyen, akkor ha elmúlsz 18, menj el, próbáld ki és aszerint döntsd el, hogy mennyire a te világod. Én nagyon élem a mai napig a bulit, a Nigel Stately fellépéseket, a deep house-t, a tücctücctechnót, de nem kell rólam példát venni, mert valóban egy későnérő, örök gyerek típusú lökött idióta vagyok :D :D :D

aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is későn érő vagyok :D köszönöm a válaszodat! Azért egyszer elmegyek buliba majd kipróbálom hátha. Nagyon jó arcnak tűnsz maradj is ilyen! :D
aug. 8. 23:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!