Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióval élők,gyógyszerre...

Depresszióval élők,gyógyszerrel elviselhetőbb az élet vagy nélküle?

Figyelt kérdés
aug. 3. 18:15
 1/10 anonim válasza:
45%
Keressed meg a depi okát.
aug. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Ha indokolt, akkor jól jöhet. Én akkor szedtem, amikor kibuktam a főiskolárol.
aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Gyógyszerrel bírok létezni.
aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Gyógyszerrel.
aug. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mit szedtek? Én scippát szedek de màr nem hat. A depi oka gyakorlatilag az egész életem,szóval ha belepusztulok se tudok változtatni fontos dolgokon. Traumák ezrei tömkelegei amiket 100 éves koromra se tudnék feldolgozni. Szóval ennyit erről. A saját családom tett tönkre főként,minden téren. Testi,lelki,anyagi egyszóval mindenhogy. Úgyhogy röviden ez van.
aug. 4. 05:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Escitalopram-ot tehát Scippát szedtem én is pár évig, kisebb általam beiktatott megszakításokkal, de aztán mindig úgy éreztem, hogy egyszerűbb lesz vele. Az utóbbi időben már nekem sem hatott, Rexetint szedek pár hónapja, ez most jónak tűnik. Igyekszem felet, tehát napi 10 mg-on tartani az adagot.
aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én Stimulotont szedtem kb másfél évig, de ez már kb 20 éve volt. Azota 2018-ban kiderült, hogy nem meghatározott személyiségzavarom van, de mai napig nem tudtak ebben segiteni.
aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járnék ha cseréltetném a scippát? Már 1 éve a 20mg tehát a plafont szedem.
aug. 4. 12:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Könnyebb elviselni.

De ettől még nem lesz megoldás.

Én emellett keményen edzem tanulással,mosolygással,nevetéssel az elmémemet.

Hogy ne kelljen ezt szednem ,amíg meg nem öregszem.

Én ajánlom neked is ezt.

aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem 3 éve kezelnek, 13 gyógyszert próbáltak ki nálam eddig, volt, hogy inkább csak rosszabb volt velük, mint nélkülük. Viszont most nem ezt érzem, hálás vagyok a mostani bogyóknak, segítenek végre...
aug. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!