Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi oka lehet ennek?

Mi oka lehet ennek?

Figyelt kérdés
Sosem akartam öngyilkos lenni, de sokszor felvetődött hogy mi lenne ha most bevennék minden gyógyszert itthonról, vagy épp felvágnám az ereim. És ezek felvetődnek ahányszor valaki bánt. De sosem akarnék elmenni mert sok célom van és millió okom miért érdemes élni és minden atkozott percben küzdeni az elnyert boldogságért. De mik ezek a gondolatok?

aug. 2. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Öngyilkossági gondolatok. Fordulj szakemberhez.
aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az öngyilkosságnak általában vannak fázisai, nos, te az elsőbe léptél. Ne várd meg míg jön a cry for help, aztán az öngyilkossági kísérlet, aztán a tényleges öngyilkosság. Gondolkodj el rajta, hogy miért fogalmazódnak meg benned ilyen gondolatok. Elemezgesd a lelked. Túl érzékenyen reagálsz talán arra ha valaki bánt? Talán nincs elég önértékelésed és ezért elbizonytalanodsz ilyenkor magadban? Olvashatsz önismereti témában rengeteget kb. bárhol, de ha úgy érzed egyedül nem megy, akkor erre van a pszichológus.
aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kettes, ennek semmi köze ahozz amit írtál. Egyszerűen csak elkapott ez a "Mi lenne ha" gondolat. De sosem tettem ilyesmit,még csak önkárosítást sem végeztem soha
aug. 2. 16:53
 4/4 anonim válasza:
62%

#3

Oké, akkor semmi köze, azt csinálsz amit akarsz. Nincs kedvem jobban kifejteni...

aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!