Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma először hívtam fel sírva a...

Ma először hívtam fel sírva a pszichiáteremet, és szörnyen érzem magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most nem akarok hosszan belemenni, hogy ezzel töltsétek az estéteket, de bűntudatom van. Már vagy 4 éve ismerjük egymást (a nő pszichoterapeuta, de pszichiáter is, magánorvos) és SOHA nem hívtam fel, mindig írogatva egyeztettük, amit kellett. De ma valahogy teljesen szétestem, sírtam (sokszor előfordul de ilyenkor magamba fordulok a depresszióval és nem szólok másnak), és felhívtam. Fogalmam sem volt, hogy mit akarok, egyszerűen vele akartam beszélni, és hallani a hangját, nem is értem mi történt. Sírni sem látott soha, mindig "erősnek" mutatom magam nála is, nehezen tudok érzéseket mutatni, pedig tudom hogy kéne...

Nagyon aranyos volt, és kifejezetten örült neki, hogy felhívtam, nem tudtam kinyögni, hogy mit akarok, de már rögtön megértően szólt vissza, és beszélt velem egy darabig, hogy megnyugtasson. Azt is mondta, hogy hívjam, ha kell. De ennek ellenére tehernek érzem magam most, hiszek neki, hogy valóban örült, mert egy angyali nő, és azért már jól ismerem én is, de nem értem mi szakadt el ennyire bennem. Az alkalmak között azért mindig kibírtam nélküle, bármennyire is vagyok padlón.

24/L



aug. 2. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Lehet a gyógyszerek tettek be neked, amiket ez az angyal ír fel neked
aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmit:) A gyógyszer szót fel sem hozza nélkülem, és én sem vagyok bogyó párti.
aug. 2. 22:18
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
nem tudom mi van a fejedben, nem is kerdezem. Lehet egyszeruen csak ezert akartad felhivni, hogy kiadd magadbol az erzest mert amikor az ember egyedul sir magaban, az egy teljesen mas dolog mintha olyan elott tenne akiben teljesen bizhat az ember. Ezzel nem fogod magad gyengenek mutatni, szimplan megkonnyebbulsz mert nem azokat a gondolatokat es szavakat fogod hallanai amiket te mondanal sajat magadnak.
aug. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Van valaki, szülő, rokon, aki szeret téged és akiben bízhatsz?

Első körben, fordulj hozzá!

Szerintem szeretethiányod van! Nincs minta előtted, aki tanácsot tud adni! Neked most kell valaki, aki átölel es azt mondja, minden rendben!!

Most nagyon sebezhető vagy, isten őrizz hogy ilyen állapotban ismerkedj! Úgy el tudod rontani az életed, hogy ez ami most van az életedben egy tavaszi játeknak fog tűnni, semmiségnek! Visszanézve majd a jövőből. Tudom, mert en is így voltam es 3 egyetemmel egyik hulye döntest hoztam a masik utan, míg majdnem nagyon rosszul végeztem!

Tehat mikor rosszul vagy, nem jó az ítélőképesseged, csőlátás jellemző, nem látod a red flageket, mert az agyad ki van merülve. Es te úgy éled meg, hogy tök okos döntést hoztál meg tök normális vagy…..

aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Akár hormonális oka is lehet.
aug. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
megeshet, jo h van kihez fordulnod és fel is hívtad
aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Ha megadta a számát, akkor számolt vele, hogy felhívhatod. Ha nem akart volna, nem beszélt volna veled. Nincs ezzel semmi baj, szükséged volt rá, léptél a saját érdekedben, ő pedig ő volt neked, válaszolt erre az igényedre. Ez teljesen rendben van.
aug. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell emiatt rosszul érezned magad. Mindenkinek vannak különösen xar napjai, még az egészségeseknek is. Inkább tök jó, hogy volt kihez fordulnod, mielőtt rosszabbra fordul a helyzeted.
aug. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem semmi ciki nincs ebben, én is volt, hogy egyszer felhívtam sírva a sajátomat (és én sem sírtam előtte soha élőben). Van ilyen.
aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

#5 vagyok. Akik lepontoztak, férfiak? Persze biztos van, aki nőként sosem él át ilyet, de nekem ovuláció is, PMS is, és menstruáció is képes ilyet kiváltani. Akár ok nélkül is tudok zokogó rohamot kapni, pláne ha még okom is vsn rá...!


Mindenesetre én is azt tudom mondani, hogy ebben semmi ciki nincs, nyilván ő is tudja, hogy azért jársz hozzá, mert problémáid vannak.

Amúgy hidd el, sokkal durvább dolgokat kell nekik "lekezelni", álom páciens vagy, hogy eddig fel se hívtad. Van, aki 2 naponta felhívja, hogy meg akarja ölni magát. Vagy kiabál vele, pocskondiázza. Ez a szakma ezzel jár.

aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!