Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akut polimorf pszichotikus...

Akut polimorf pszichotikus zavar ellen mit tehetek mint beteg?

Figyelt kérdés

júl. 26. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeded a felírt gyógyszereket. Mégis mi mást?
júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szeded a gyógyszereket, jársz rendszeresen orvoshoz, és betartod az utasításait.
júl. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nincs ilyen. ez egy belyeg mindenkinek aki bemegy korhazba. ez alap diagnozis kb mindenki ezt kapja. en is es semmi ilyesmim nincs, doki is tudja. ne aggodj miatta. ha eszednel vagy es tudod hogy a gyakorin irsz nem a falra akkor nincs gond. ha valaha ez elofordulna akkor pszichotikus vagy, de ez mar ki van vesezve csomo kerdesnel.


ez egy fedodiagnozis, ha maganban voltal akkor is szerintem. engem is akut polymorph pszich. zavar (skiz.frenia nelkul) vettek fel. es itt vagyok 1 db antipsz. nelkul, sosem szedtem, nem is kellett.

júl. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!