Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert esik rosszul ez a...

Miert esik rosszul ez a szuzesseg tema?

Figyelt kérdés
ismeroseimet (ferfit, not, felnottet, tinit) megkerdeztem hogy ok elvesztettek-e mar. eddig szinte az osszes azt mondta hogy igen es el is meseltek. nekem meg rosszul esik hogy csak en vagyok egyedul aki szuz. meg persze amikor kerdezik hogy elvesztettem-e egybol elbognem magam hogy en meg senkivel nem csinaltam. probaltam valtozni tobbet jartam utana a szex temanak es hiaba randizok senki nem akar velem szexelni. tudom hogy van meg idom mert fiatal vagyok (18) de akkor is nagyon rosszul esik ez az egesz.

júl. 25. 11:02
1 2 3 4
 21/31 Szolovjov ***** válasza:
70%
A téma nekem is rosszul esik, mert még senkinek sem mondtam hogy engem totál nem érdekel az egész. Viszont érdekesen néznének rám így 38 évesen ha ezt mondanám.
júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%
Lehet kapni szűzteát, azt kortyolgasd hogy megnyugodjál!
júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
33%
Menj a cigánysorra, ott sokan berakják neked ha ennyire türelmetlen vagy!
júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
53%
Ha tudod, hogy mások válasza rosszul esik, mi a francnak kérdezgeted végig az összes ismerősöd, hogy szűz-e?! Saját magad alatt vágod a fát, aztán még bőgsz is az eredményen. 🤦‍♀️
júl. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyenek futnak bele egy gyors alkalomba (hogy elmondhatták nem "szüzek"), utána meg sírnak! 😭
júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
*elmondhassák
júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
Jobb várni egy alkalmasra mint berakatni a diszkóban két szám között.
júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
0%
Esetleg nincs kedved beszélgetni velem? Lehet jó társaságnak találnánk egymást, de ha nem, akkor majd valaki, esetleg egyetemen.
júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ennyire nem gáz, mint ahogy te ezt az egészet megéled.

Az sokkal nagyobb gond lenne (szerintem) ha 14 évesen a fél sulid végigment volna rajtad.

Akkor talán lenne min sírni :)


Egyébként miért találod ekkora gondnak hogy szűz vagy? Miért esik rosszul? Ha gondolod írd meg privatban.

júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugyanúgy működik mint a fogyasztói társadalomban: ha nincs ez meg az, akkor egy "senki" vagy!


Ő meg parázik emiatt és fel szeretne zárkózni! (megfelelési kényszer)

júl. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!