Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert esik rosszul ez a...

Miert esik rosszul ez a szuzesseg tema?

Figyelt kérdés
ismeroseimet (ferfit, not, felnottet, tinit) megkerdeztem hogy ok elvesztettek-e mar. eddig szinte az osszes azt mondta hogy igen es el is meseltek. nekem meg rosszul esik hogy csak en vagyok egyedul aki szuz. meg persze amikor kerdezik hogy elvesztettem-e egybol elbognem magam hogy en meg senkivel nem csinaltam. probaltam valtozni tobbet jartam utana a szex temanak es hiaba randizok senki nem akar velem szexelni. tudom hogy van meg idom mert fiatal vagyok (18) de akkor is nagyon rosszul esik ez az egesz.

júl. 25. 11:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

1. Mert szeretnéd elveszíteni, hatalmas igényed lenne rá, de nincs rá lehetőséged.

2. Mert nagyobb, jelentősebb és misztikusabb dolognak képzeled a szexet, mint amilyen valójában.

júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
36%
Ne törődj senkivel. A szüzesség hatalmas érték, ami nem sokaknak van meg egy bizonyos kor felett. Ne foglalkozz mással, vállald fel bátran ha kérdezik. Egyszer tudod majd elveszíteni, nem érdemli meg bárki. A legjobb, ha majd a férjed kapja meg ezt az ajándékot. Ne törődj senkivel.
júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
De mi esik benne rosszul? A szex nem jelenti ah értékességedet vagy fontosságodat. Rengetegen vannak, akik bőven 20 fölött veszítették el, csak nem beszélnek róla. És rengetegen vannak, akik hazudnak, csak nem tudsz róla. Én majdnem 22 voltam, amikor elveszítettem. 16-20 éves koromban is vágytam már kapcsolatra, arra, hogy valaki felfigyeljen rám, és voltak szexuális vágyaim is. Ennek ellenére akkoriban még a csókolózás sem esett jól, nekem olyan fura volt. Kellett idő, hogy érjek hozzá. Semmivel nem lennél előrébb, ha most hirtelen egy ismeretlen valakivel lefeküdnél, és nem is lenne jó, de végre elmondhatnád, hogy megtörtént...szerintem az egészben nem az a lényeg, hogy minél előbb megtörténjen bármilyen módon, hanem hogy az első is mindenképpen jó legyen, és olyan emberrel történjen meg, akit szeretsz.
júl. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
ugy erzem magam mintha ertektelen lennek csak mert en nem csinaltam. az ismeroseim nem valtjak ki ezt belolem. valamiert ez belem rogzult.
júl. 25. 11:12
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
#2 Honnan veszed, hogy csaj a kérdező?
júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#5 csaj vagyok😂
júl. 25. 11:21
 7/31 anonim ***** válasza:
85%

Ha csaj vagy, még könnyebb dolgod is van az "elvesztésében". Nőként mondom... Csak nem mész el addig, gondolom.

Amúgy téged csak az zavar, hogy kezd ciki lenni? Mert ez a nem kellesz senkinek, erős túlzás.

Még el is adhatod jópénzért a neten.

júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
#7 nincs konnyebb dolgom…
júl. 25. 11:25
 9/31 anonim válasza:
70%
20 leszek oktoberben(N) en is elmondhatom magamrol,hogy az vagyok meg. Alapbol nem akarom csak ugy elvesziteni.Igaz,mar kicsit regebb ota vagyok kapcsokatra,torodesre,de nem szexre,az nem minden.Ha kesobb veszted el,nagyobb az eselye,hogy akivel elveszted utana evekig egyutt lesztek a paroddal.Sok ilyet hallottam🤷🏽‍♀️aki meg 14-15-26 evesen elveszti,az jo esellye csak 1 evet huz ki a parjaval.Tudod ahogy idosodsz ugy ersz meg te is.Fel tudsz noni egy kapcsolathoz.
júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
44%
Bocsanat,16*😂😂🤦🏽‍♀️
júl. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!