Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le az általa...

Hogyan küzdjem le az általa okozott ellenszenvet?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel volt egy pár hónapos ismerkedésem, amit nem fejtenék ki mennyire toxikus volt, de: a srác gym fanatikus volt, olyannyira hogy folyamatosan tolta a témát, állandóan be akart csaklizni, járjak vele edzeni MINDENNAP szembesített vele. Egyébként nyitott lettem volna rá ha nem állandóan erről szólt volna minden meg a kalóriák számlálása stb.

Pl elérte hogy ne merjek előtte főt kaját rendelni mert hogy miért eszek “trasht”. Beleszólt mit kéne egyek, folyamat kritizálta a random ismeretlen kövér embereket. Vagy pl nagyon finom fagyit ettünk, akartam volna még enni, lehurrogott hogy ez egy kicsit sok már nem?

Vagy mikor esetleg kéthetente egyszer akartam enni egy fánkot a pékségben ment a fikázás. A mai napig ezek a fejemben vannak, ha ott állok a pékségben, vagy mikor azt mondta hogy igénytelen vagyok a testemre, mert nem edzek és engem nem fognak így elfogadni. Ő állítólag “szeretett” és jót akart nekem. Kidobtam, mert nem bírtam mellette (magas vékony derekú teltebb lány vagyok aki NEM KÖVÉR és van saját sportom de ő azt “nem tartja olyannak mint az edzést”. Ezek mellett még millió hasonló szúrkálás amiktől kezdtem tönkremenni. Ha semmit nem mozognék vagy ha túlsúlyos lennék azt mondom igen jegyezze meg de ez nem állt fenn. Volt hogy felszaladt pár kiló és ott is rendesen kaptam az ívet. Elèg komoly teljesítményeket tudok abban a sportban amit szeretek csinálni és ahhoz állóképesség kell inkább.


A lényeg hogy egy ideje járok edzeni, mert a sok toxic mellett tényleg rájöttem jó dolog, teszek az egészségemért és formásodok. Szeretem az edzéseket és az edzőm, mégis kb mindig a hányinger fog el a teremtől. Folyamat jut eszembe hogy nem magam miatt vagyok itt hanem igazából a régi csesztetések elhitették velem hogy ez “kell”. Sőt, nem szimpik ezek a gym emberek körülöttem, utálom hogy rá emlékeztet ha a gymre gondolok. Utálom hogy valakinek az egész életét ez tölti ki és annyiea negatívan befolyásolt hogy iszonyom van. Pedig közel egy éve történt már ez


Hogyan küzdjem le ezeket? Pszichológushoz ezzel nem rohannék még

Szeretem magam, szerettem magam nagyon, a testem a testalkatom is, S-M felsőket hordok, de nagyon meg is csorbította ez a csávó az önszeretetem és mindent



júl. 23. 22:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, még mindig. Volt azóta egy nagyon jó ismerkedésem, az felvitte az önbizalmam (szintén edzett, jóképű és csupaszív srác volt remek értékekkel- csak nem egy országban lakunk) nem tudom jó ötlet e “megint” társkerezni, nem akarok mindig ide kilyukadni
aug. 14. 21:35
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!