Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dormizol vagy a Somnol lenne...

Dormizol vagy a Somnol lenne "jobb" altató, nyugtató? Kb 6x ébredek meg éjszaka, nagyon rossz alvó vagyok!

Figyelt kérdés
Gondolom Közebejátszhat a Betegségem "únom", nem tudom elfogadni!

júl. 22. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi jon be. De mirtazapine-tol 7.5mg vagy quetiapine 25mg brutal alacsony dozisok, attol te nem fogsz felebredni ejszaka az 200% fix.
júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tévedsz, nekem egyik se vált be.
júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2


A kerdezonek valaszoltal vagy nekem? 1 vagyok

júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked 1-es. Szóval nincs 200% fix.
júl. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat te akkor Hulk vagy, hogy azt kibirod. Senkit nem hallottam, hogy ki nem utotte volna, aki szedte, pedig en vagy 50 emberrel beszeltem., mert jartam csoportterapiara.
júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
150 mg quetiapin + fél 45 mg-os mirtazapin + 2 mg Xanax SR = és van, hogy el sem alszom... Ha igen, kb. 5-6 óra max. az alvás. :(
júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

150mg egy picit sok, 25mg kene, egy magasabb dozisban nem altato annyira, en is szedtem.


45mg mirtazapine doki azt mondja altat, efelol nekem is van ketsegem, de aki soha nem szedte, annak egy probat meger a 7.5mg szerintem. Xanax SR nekem jo kombinacioval, valamiert tenyleg nem tudom miert de rendbe rakta a szekelesemet. Viszont azt mar kiszedtem. Rivotrilt szedek, sima xanax utoljara delben mert rossz lesz tole az alvas, meg lamictal 600mg nekem altato hatassal, valakinek semmilyen valakit meg elenkit. Tudnek aludni 10 orat is meg annal tobbet. Ja rivotril 9mg.


En antipszicho. ellenes vagyok, rengeteg kart tudnak okozni, rengeteg helyre hatnak amikre nem kene, benzodi.-al ellentetben alloszterikus modulatorok, csak egy helyen hatnak amit felerositenek. A rivotril egyebkent antikonvulzans - antiepileptikum. Mas a szerkezete teljesen, nem szorongas oldo, ezert van altato hatasa, meg szorongasra is felirjak. Pedig neurologiai gyogyszer.


lamictal meg megnoveli 25%-al kb. szakirodalom szerint a GABA mennyiseget az agyban, igy megtobbre hat a lamictal + a lamictal hat a glutamate es aspartatra is, amik szinten "szorongas oldok" mint a rivotril. A rivotril a glutamate decarboxylazra is hat, egy sima benzo. mint alprazolam nem ilyen, igaz az hat meg a striatumban a dopamine receptorokra, de az a panikroham enyhitesere is, de foleg a gabakin modulacioja miatt. Ez hat a hippocampusra is meg az amygdalara is foleg, ami leginkabb felelos az erzelmekert (is).


ejnstejn vagyok

júl. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!