Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon erősen kivagyok merülve...

Nagyon erősen kivagyok merülve, de nem tudom magam kipihenni szorongás miatt. Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Rengeteg dolgozok hétköznap. De van hogy hétvégén is. Szorongani is szoktam napközben de már egészen jól kezelem. De azért lefáraszt a folyamatos "harc" a fejembe. Plusz a fizikai munka is. Este mikor ágyba kerülök és érzem, hogy nagyon fáradt vagyok és ez a fáradtság erzet melle megjelenik egy szorongás egy felelem ami eluralkodik rajtam borzalmas erzes. Van hogy elkezdek remegni is es ki kell másznom az ágyból. Aztán egy idő után megnyugszok és újra letudok feküdni de aztán megint elkap. Vagy nem van hogy megtudom ezt előzni. Tehát olyan szinten érzem magam kimerultnek hogy az már faj és szorongató. Emetofobiam is van ami ilyenkor felerősödik és megjobban rátesz egy lapáttal. Ki próbáltam sok orvost sok gyogyszert és semmi se segit.

De ha nem vagyok annyira kimerült estere akkor nem jon elo ez az erzes. Akkor csak kellemesen vagyok fáradt mint minden normális ember és akkor jóízűen tudok aludni. De ha hajnalba felkelek mondjuk 3kor nagyon nehezen megy a vissza alvas van hogy akkor is be szorongok. Más volt már így? Más is erzet már ilyeneket vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?? 21F

Unom az életet bele vagyok már ezekbe a szenvedések be faradva. De mondom régebben egyáltalán nem tudtam kezelni. Mostmár tudom, de van hogy olyan kimerült vagyok hogy egyszerűen nem megy és legyoz a felelem.


júl. 21. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én olyat szoktam érezni, mintha ki akarnék mászni a testemből, nagyon durva érzés. Olyankor ideges vagyok. Nem tudom minek lehet ez a tünete.
júl. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az durva lehet
júl. 21. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen orvost, milyen gyógyszert, meddig? Olyan nincs, hogy semmi sem segít! A szorongás mindenképp gyógyítható.
júl. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne dolgozz ennyit, pihenj.
júl. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!