Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha az antidepresszáns nem...

Ha az antidepresszáns nem használ emeltessem a dózist?

Figyelt kérdés
Teljes tudatában vagyok az önismeretemnek és teljes mértékben élvezhetném az életem, mert amire szükségem van az megvan, mégis folyton ürességet és haragot érzek. Biztos köze van ahhoz hogy nem akarok senkivel barátkozni és ha keresnek se válaszolok mert nagyon magamnak való vagyok, de ettöl még vannak nekem is hobbijaim. Szerintem élvezhetném az életet de genetikailag van valami probléma.
júl. 19. 17:13
 1/7 A kérdező kommentje:

Azt is próbáltam, hogy el járjak helyeket megnézni, meg mindent de minden olyan közömbös és semmi mem étdekel. Mikor elkezdtem szedni a gyógyszert akkor meg indokolatlanul is jól éreztem magam, de már nem csinál semmit.

Lehet csak placebo volt az is, mert valami ujat probáltam, de minden csoda 3 napig tart...

júl. 19. 17:15
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Ha nem használ, beszélj a pszichiátereddel. Lehet hogy nem jó a dózis. Lehet, hogy rosszul szeded. Lehet, hogy neked egy másik hatóanyag kell.


És csak a bogyó nem lesz hosszú távon jó megoldás, beszélgetős doki is kelleni fog, meg hogy dolgozz ezen a problémán. Erről is célszerű lenne konzultálni a pszichiátereddel.

júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem ér semmit a beszélgetés.

Az még átlátszóbb, mint a "haverok". Jobb esetben meghallgat a pénzért. De engem vissza se hívott, akinél egyszer voltam.

Nem akarok változtatni a megítélésemen, én azt akarom hogy így is boldog tudjak lenni és ne érdekeljen senki.

júl. 19. 17:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem is boldog akkor legalább ne kergessem magam őrületbe
júl. 19. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Hosszú távon csak úgy leszel így is boldog, ha hajlandó vagy dolgozni magadon egy pszichológussal.


A "bedobom a gyógyszert, és azonnal boldog leszek, ezt akarom" mentalitástól nem boldog leszel, hanem gyógyszerfüggő. Az meg több okból sem szerencsés.

júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Beszélj a pszichiátereddel, vagy aki felírta a gyógyszert, magadtól ne emeld.
júl. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ne a genetikában keresd a problémát ,hanem a fejedben.

Növeltes a dózisodon a pszicháterednél.

júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!