Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns mellett ilyen...

Antidepresszáns mellett ilyen nehézségek?

Figyelt kérdés
100mg ssrit szedek ocdre és depresszióra, kb 16 évesen kezdtem csak akkor kisebb adaggal, nyilván sok minden történt azóta. Nehezemre esik felkelni az ágyból, hónapok óta nem voltam edzeni, nehezemre esik borotvalkozni, fodrászhoz meg abszolút nincs kedvem menni. Egyszerűen megőrít a várakozás és a csicsergés a szalonban. Terápiára nem járok, pszichológusomat mind ott hagytam mert értelmét nem láttam. 24f
júl. 13. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
A gyógyszer csak egy mankó, ha fejben nem tudsz változni életed végéig így maradsz.
júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Pontosan.


Kerdezo, melyik ssri az, amibol ilyen sokat kell bevenni? Ez normal adag?

júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amugy nyilvanvaloan nem jo a gyogyszer. Valtani kell vagy elhagyni es terapiara menni mindenkepp.
júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát lásd értelmét, már ha jobban akarsz lenni. Ahhoz kell a gyógyszer, hogy képessé tegyen a terápia befogadására. Válassz szimpatikus, hozzáértő pszichológust, nyilván nem mindegy a személye, tegyél meg ennyit magadért, legyél nyitott a terápiában, mert a semmitől nem jutsz előre. És a pszichiáternek is panaszold, hogy nem javultál a gyógyszertől.
júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon akarok gyógyszert cserélni mert már volt hogy durva mellékhatásokat tapasztaltam, én meg munkában nem vehetek ki szabadságot, távpénz stb sincs, ilyenek ezek a vagyonőr cégek. Amúgy nem tudom miről beszélnék egy pszichológussal.
júl. 14. 09:36
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Az a pszichológus dolga, hogy vezesse a témát.

Sokféle gyógyszer van forgalomban, ha az egyiknek mellékhatása van, a másik nem ér semmit, akkor ott van a 3., 4.

júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
talan...lehet...hogy... ssri helyett... az 5 millio fele antidepresszansbol parat ki kene probalni? Mindenkinek ezt a fost irjak fel, holott valakinek tul sok a szerotonin, valakinek tul keves, ez nem aranyszabaly, hogy "rogton SSRI es kesz".
júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!