Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlineos lennék? (érzelmil...

Borderlineos lennék? (érzelmileg labilis)

Figyelt kérdés
összes tünete igaz rám, bár az elhagyatástól nem félek mert már nincs mitől, általában nem engedek senkit közel vagy ha igen akkor eltávolítom az életemből, ha nem megfelelő, könnyen megsértődök és összevissza hangulatingadozásaim vannak, elég egy rossz szó és meg tudom az illetőt utálni egyik pillanatról a másikra. Ha valakit kedvelek és úgy érzem keresztbe tett akkor a halálba kívánom hirtelen, tehát nem igazán tudok senkit szeretni. És mindig ürességet érzek, minden semleges. Akkor érzem magam csak jobban, ha kikapcsol egy film vagy a természetbe kimegyek és kikapcsolom magam. írtak nekem nyugtatót, ez annyival jobb hogy nem idegesítenek fel az engem körülvevő emberek odakint és nem szorongok, de amúgy elég könnyen át tudták váltani a kedvem "gyilkos" üzemmódba (nem öltem meg senkit csak reménykedtem, hogy meghal aki árt)
júl. 15. 20:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Maradj mindig a józan észnél és ne foglalkozz azzal, ami negatív. Sok ember csak az energiát emészti fel ezzel a tőlük gyengébbektől. Legyél te a legerősebb, aki bemutat ennek az egésznek és ne hagyd, hogy bárki elvegye a kedved.

Ha figyelemzavarod is van esetleg akkor se csüggedj, ha már egyszer megtanulod egyre többször tudod alkalmazni a lelki békét. Még akkor is, ha utálsz mindenkit. Magadat szeresd az a lényeg.

júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Nah hamar Nirvana, adjunk be egy ego halalt
júl. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Ha megtalálod a kulcsot a lelki békédhez és teljesen elfogadod magad, kibékülsz magaddal, akkor olyan vigyor lesz az arcodon egész nap, amitől jóskapista se fogja azt gondolni, hogy te mindenkit utálsz, inkább irigyek lesznek, hogy te mitől vagy ilyen boldog és próbálnak a szintjükre húzni. Na ezt se hagyd. :) Légy a legboldogabb, tudd azt, hogy egyszer elérjük a megnyugvást, tudd azt, hogy itt és most is jól érezheted magad, teljesen mindegy a biológia meg hogy a proli főnök mit vár el tőled épp. Ezek csak a körülmények. Ha önmagadban takarítasz, akkor olyan behatásra teszel szert, amivel nem szívesen mennek szembe. És ha szembe mennek se fogod magadra venni, mert te rég megtaláltad a számításaid.
júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Az ego halál jó ötlet. Ez a szenvedés forrása végülis :D
júl. 15. 22:13
 35/37 anonim ***** válasza:

Az a jó, hogy egyik napról a másikra el tudod sajátítani ezt a tudást. Ha már ennyire minden mindegy, még egyszerűbben fog menni. :)


"Minden, ami vagy, az annak az eredménye, amit gondoltál."

júl. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Gyomrom felfordul az elso par kommenttol,az ilyen embereknek kellene kezeles.:)

Kedves kerdezo,amennyiben a leirtak miatt nem erzed jol magad,szorongsz stb fordulj szakemberhez.A mentalis betegsegek nem csak “hisztik”

Borderline es bipolaris vagyok,evekig alltam enis ugy hozza,hogy csak hisztis vagyok,meg szar idoszakok van stb.Ne vard meg hogy rosszabb legyen…rengetet terapia van ami segithet.

aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
36os... szedem a gyógyszereim azóta is, de olyan terápiát kaptam most, ami miatt eléggé megváltozott a hozzáállásom az élethez... :D az emberek nem jobbak persze, de rájöttem mire kell figyelmet fordítani és mi az, ami nem számít egyáltalán...
aug. 10. 23:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!