Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlineos lennék? (érzelmil...

Borderlineos lennék? (érzelmileg labilis)

Figyelt kérdés
összes tünete igaz rám, bár az elhagyatástól nem félek mert már nincs mitől, általában nem engedek senkit közel vagy ha igen akkor eltávolítom az életemből, ha nem megfelelő, könnyen megsértődök és összevissza hangulatingadozásaim vannak, elég egy rossz szó és meg tudom az illetőt utálni egyik pillanatról a másikra. Ha valakit kedvelek és úgy érzem keresztbe tett akkor a halálba kívánom hirtelen, tehát nem igazán tudok senkit szeretni. És mindig ürességet érzek, minden semleges. Akkor érzem magam csak jobban, ha kikapcsol egy film vagy a természetbe kimegyek és kikapcsolom magam. írtak nekem nyugtatót, ez annyival jobb hogy nem idegesítenek fel az engem körülvevő emberek odakint és nem szorongok, de amúgy elég könnyen át tudták váltani a kedvem "gyilkos" üzemmódba (nem öltem meg senkit csak reménykedtem, hogy meghal aki árt)
júl. 15. 20:47
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
csak annyival, hogy akkor valószínűleg gyerekkorban kell keresni a problémát, amit már meg is találtam. De amúgy igazad van, nem lényeges mégse annyira. ez amúgy is csak egy bélyeg, amit rányomnak az emberre. Közben nálam sokkal elmebetegebb fogyatékos emberek szaladgálnak örömmel a képükön.
júl. 15. 21:19
 12/37 A kérdező kommentje:
én csak nehezen fogadom el ezt a világot ebben a formájában. sokkal jobb lenne, ha kitalálnék valamit hogy itthonról dolgozhassak. bemegyek akárhova és flegmáznak, búvalbaszottak az emberek. legalább egy szép napot, vagy valamit mondhatnának, nem csak ez az életunt, borjú tekintet. Bár vannak kivételek
júl. 15. 21:21
 13/37 anonim ***** válasza:
13%
És egyetlen normális ember sincs az életedben, mindenki hülye csak te vagy helikopter.
júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Szaladnak azok mindenhol. Meg itt is jelen vannak.
júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

a magyar meg tipikusan az a nép, aki folyton azon van, hogy azt lássa, mikor kinek van kárja és inkább foglalkozik olyan dolgokkal, amiben sok kárt lát, mint az egészséges, lélekkel teli életvitellel. egy undorító mocsokban élünk szerintem, amiben mindenki átver mindenkit. na ez a problémám.

tudom senkit se érdekel, de szeretek magammal beszélgetni :D

júl. 15. 21:24
 16/37 A kérdező kommentje:
13 nem vagyok helikopter, létezni se szeretnék, de mikor szeretek létezni akkor én vagyok a helikopter, ja. Hát magamat had szeressem már
júl. 15. 21:25
 17/37 A kérdező kommentje:
na megnézek egy jó kaszabolós (farmos traktoros) filmet és alukázok
júl. 15. 21:27
 18/37 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi kerdezo, en veled vagyok es ez teljes mertekben igaz, de azert megis megprobalom leszarni ezt az oldalat is a vilagnak, mert tenni ugyse tudunk ellene. Ehhez nem egy ember kellene hanem masok is.
júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
18 ja vágom :D Most csak ilyen fázisom van, tudod... néha összegyűlik és pár napig így érzem magam, aztán körbeírogatom hülyeséggel az oldalt. De alapvetően nehéz a valóságot beismerni, szerintem nem sokáig tartja így fent magát az emberiség
júl. 15. 21:30
 20/37 A kérdező kommentje:
Én alapvetően jó gyerek voltam, csak születésem óta csendes vagyok és emiatt mindenhol cikiztek, még felnőttként sem hagynak békén. nem értik az emberek, hogy én nem szeretek beszélgetni hétköznapi dolgokról és csak irritálnak a legtöbben. Én ha valakivel beszélek, mint barát akkor próbálom a pozitív oldalam nyújtani, de ehhez két ember kell és ha nem fogadnak el olyannak, amilyen vagyok, akkor így jártak. És általában mindig olyanok betegeznek le, akik rosszabbak nálam.
júl. 15. 21:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!