Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderlineos lennék? (érzelmil...

Borderlineos lennék? (érzelmileg labilis)

Figyelt kérdés
összes tünete igaz rám, bár az elhagyatástól nem félek mert már nincs mitől, általában nem engedek senkit közel vagy ha igen akkor eltávolítom az életemből, ha nem megfelelő, könnyen megsértődök és összevissza hangulatingadozásaim vannak, elég egy rossz szó és meg tudom az illetőt utálni egyik pillanatról a másikra. Ha valakit kedvelek és úgy érzem keresztbe tett akkor a halálba kívánom hirtelen, tehát nem igazán tudok senkit szeretni. És mindig ürességet érzek, minden semleges. Akkor érzem magam csak jobban, ha kikapcsol egy film vagy a természetbe kimegyek és kikapcsolom magam. írtak nekem nyugtatót, ez annyival jobb hogy nem idegesítenek fel az engem körülvevő emberek odakint és nem szorongok, de amúgy elég könnyen át tudták váltani a kedvem "gyilkos" üzemmódba (nem öltem meg senkit csak reménykedtem, hogy meghal aki árt)
júl. 15. 20:47
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
ja és képtelen vagyok már kapcsoatot kialakítani bárkivel, meg nem is akarok mert egyedül jobban elviselem magam, minthogy azon aggódjak folyton ki ver át, vagy kivel szűnik meg a kapcsolat, amúgy meg unalmas
júl. 15. 20:48
 2/37 anonim ***** válasza:
14%
A hisztit ne tévesszük össze a borderlinal
júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
60%
Nem feltetlen. Bar az tuti hogy labilis vagy, ezen kene magad fejleszd illetve tovabbra is jarni kezelesre, ha jartal. Ha nem, akkor pedig szerintem lehet szukseges lenne. De sokat segit az onfejlesztes is, viszont azzal sincs baj hogy egyedul vagy, bar magambol kiindulva, mikor elzarkoztam a vilag elol, hat ereztem ez nem annyira egeszseges foleg hosszutavon, csak egyedul. A masik pedig, ami a legfontosabb, jo lenne az okat tudni, mi valtotta ezt ki, mi tortent a multban stb. De nyilvan ez olyan dolog, amirol nem szol a kerdes. :)
júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
12%
Nem
júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
4%
Semmi baj, majd az élettől kapott hatalmas pofon észhez térít, addig csak ragaszkodsz a nyomorult állapotodhoz amiben mindenki ellenség.
júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
3as nem igazán akarok már rajta fejleszteni, mert mindig ugyanaz a vége, hogy jobban érzem magam egyedül. úgy vettem észre nálam lehet csak ilyen társadalmi nyomás, hogy kell valaki, de mindig nyugodtabb vagyok egyedül. csak azt érzem mellette, hogy nem egészséges, de kitudja.
júl. 15. 21:09
 7/37 A kérdező kommentje:
5 pofozgasson csak téged az élet.
júl. 15. 21:10
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
Amire te gondolsz azt úgy hívják hogy szimpla önzőség.
júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
ja, az emberek lekezelő, önző viselkedése, miközben szimpla prolik és semmivel nem többek, mint én, csak azt hiszik. inkább ez a hit.
júl. 15. 21:15
 10/37 anonim ***** válasza:
43%
Szoval mennyire erezned magad jobban, ha kiderulne hogy borderlineos vagy? Ha nem akarsz ez ellen tenni, mert szerinted ez igy jo akkor igazabol ugyis csak azt fogod tenni ami neked jo. Tehat itt is a kerdesre max igen vagy nem a valasz. :) De sok sikert es jo egeszseget kivanok!
júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!