Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ilyen betegség vagy nem...

Van ilyen betegség vagy nem tudom minek hívjam ezt??

Figyelt kérdés

Szóval úgy érzem, hogy bármilyen házam lenne sose érezném magam otthon vagy otthonosan ez mitől lehet? A szívem mélyén sose érezném azt, hogy otthon vagyok hiába érezném jól magam.

A családi házunkban sem érzem ezt és sehol sem eddig😞

24/L


júl. 14. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is így volt. Amikor gyerek voltam elég sokat költöztünk. Aztán kollégista is voltam. 17 éve van saját házam, de eleinte ott sem éreztem magam otthon. Nemrég el kellett adjam és akkor éreztem, hogy az volt az első otthonom. Most egy olyan lakásban lakom, amit már beköltözés előtt otthonomnak éreztem. Szóval nálad is lehet, hogy majd kialakul az otthon érzése.
júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzem.

Mikor a párommal össze költöztünk az én általam kibérelt albérletben éltünk 4 évig, aztán közösen házat vettünk. Pont olyat amiről mindig is álmodtunk. Tetőtér, nagy udvar, két gyermek ( fiú, lány) kocsi, stb. Minden meg valósult de azt érzem az első pillanattól kezdve,hogy nem érzem magam otthon teljesen. Valamiért vissza vagyodom a kis albérletbe ahol össze jöttünk. Nem tudom el múlik valaha ez az érzés. Idén már 6 éve lakunk itt. 😔

júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!