Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi a megoldás?

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Szóval megpróbálom röviden összeszedni. Nagyjából 1 hónapja volt egy elég komoly pánikrohamom. Éppen egy esküvő után ahol sikerült eléggé lerészegednem. Egy filmet néztem, amikoris hirtelen nagyon rosszul lettem. Üvöltött a mellkasom a fájdalomtól, nem kaptam levegőt, izzadtam, olyan volt mintha álmodnék. Természetesen azonnal mentőt hívtunk. A diszpécser feltett kérdéseket nekem, amiből megállapította hogy nincsen szívrohamom szóval nem is jöttek mentők. Sikerült megnyugodnom. Viszont ez az eset után gyakorlatilag kisebb-nagyobb kihagyásokkal folyamatosan rosszul vagyok. Fáj a mellkasom, remegek, sokszor szédülök. Én hülye egyből ahogy előjönnek a tünetek az internethez fordulok.Hajlamos vagyok betegségeket beképzelni. Ez arra a szintre jutott, hogy különféle betegségek tüneteit produkálom. Az egész napom egy halálfélelemből áll. Hogyha mozgok, vagy esetleg a barátaimmal vagyok és nem ezen gondolkodom akkor semmi bajom. Alkohol hatása alatt tökéletesen érzem magam, viszon másnap 10x esen kapom vissza. Mint a depressziót mint a fizikai féjdalmakat és félelmet. Most voltam 2 hetet nyaralni távol a családomtól, sajnos szenvedés volt. Folyamatosan azon járt az agyam hogy beteg vagyok, illetve a testi tünetek állandóak voltak.

Azt még hozzátenném hogy fél éve 2 műtétem volt ahol végig nézték órákon át a szívemet, illetve a vérképem is tökéletes volt.

Tanácstalan vagyok. Aki esetleg járt már ebben a cipőben, nagyon megköszönném ha adna 1-2 tanácsot!

(20 éves vagyok)



szept. 7. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj rám.
szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barbacsek92 ***** válasza:
Nagyon nehéz. Nálam is ugyanígy jött mint nálad. Annyi, hogy zsibbadt mellé a fél arcom, szám, torkom, kezem.. ez 1 éve februárban volt. Szeptemberre sikerült magamtól leküzdenem. Utána is volt hogy eszembe jutott, vagy kezdődött volna a pánik, de sikerült elhessegetnem. Most júliusban megint jelentkezett és azóta is velem van sajnos.. de nem adom fel, napról napra jobb.. sikerül most is legyőznöm! Amit tanácsolni tudok, próbálj meg valamit kitalálni, ha érzed hogy jön, hogy eltereld a figyelmedet. Nekem a tiktokozás segít ilyenkor, vagy valami játék a telefonon.
szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!